OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Co studiować, żeby zawsze mieć pracę? | Drukuj |

Szanowni Państwo,
zdajemy sobie sprawę z sytuacji, w jakiej znaleźli się Państwo i uczniowie. Podziwiamy zaangażowanie i determinację pedagogów i nauczycieli. Wiemy też, że uczniowie, mimo problemów wynikających z pandemii, potrzebują informacji, które pozwolą im zdecydować, jakie studia wybrać. Dlatego w tym roku w ramach kampanii Dziewczyny na Politechniki! i "Dziewczyny do ścisłych!" przygotowaliśmy specjalne wydarzenie online:
"Kierunki Wirusoodporne - czyli co studiować, żeby zawsze mieć pracę?"
Chcemy im pokazać, że nawet w dobie globalnego kryzysu można z optymizmem patrzeć w przyszłość. Zależy nam, aby uczniowie umieli orientować się w ofercie uczelni i wybierać kierunki dopasowane zarówno do swoich predyspozycji, jak i potrzeb rynku pracy. Patronami wydarzenia są Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

O co chodzi w wydarzeniu?
23 kwietnia (czwartek) w godzinach 14.00 - 17.30 organizujemy bezpłatną konferencję online, podczas której razem z ekspertami z firm oraz studentkami z całej Polski będziemy pokazywać i w prosty sposób omawiać przyszłościowe kierunki studiów.
Wydarzenie organizowane będzie w czasie rzeczywistym i składa się z trzech modułów:
- krótkich 15-minutowych debat z przedstawicielami firm i studentkami, którzy będą w przystępny sposób opisywać kierunki oraz możliwości pracy po nich
- 30-minutowej sesji, podczas której omówimy kierunki takie jak nanotechnologia, bioinformatyka, analityka danych, cyberbezpieczeństwo i wiele innych!
- wirtualnych stoisk online, gdzie politechniki z całej Polski będą prowadzić konsultacje z uczniami i będzie można zadać wszystkie nurtujące młodych ludzi pytania

Jak przekazać uczniom informację?
- link do wydarzenia na FB
- plakat
- link do formularza zgłoszeniowego (na wydarzenie trzeba się zarejestrować)

Do zobaczenia (online) 23 kwietnia!

Dział Promocji Politechniki Łódzkiej
ul. ks. I. Skorupki 10/12, B-3, p. 106
90-924 Łódź
(42) 631 30 10
www.p.lodz.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”