Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi | Drukuj |
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Łodzi, przygotowała dla uczniów klas III specjalną ofertę rekrutacji na I rok studiów licencjackich na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne – szeroki wachlarz specjalizacji.
Oferujemy:
- zwolnienie z 1 opłaty czesnego w dowolnie wybranym przez siebie miesiącu
- oceny z języka angielskiego oraz informatyki przy 90 % frekwencji na zajęciach mogą być przepisane ze świadectwa ukończenia klasy III
- zniżka na czesne 15 % przez cały okres nauki.
- dostęp do platformy nauki jęz. angielskiego - eTutor
- kontynuacja nauki na poziomie mgr. z ww. profitami.
Rekrutacja już od 4 maja ze świadectwem ukończenia LO*

Załączenie świadectwa maturalnego po jego otrzymaniu
Info: tel. 571-267-477, 780-114-532
ul. Klaretyńska 9, 91-117 Łódź