Egzamin | Drukuj |
CZĘŚĆ PRAKTYCZNA EGZAMINU W SESJI LETNIEJ 2020 – MODEL Z DOKUMENTEM NA KOMPUTERZE I MODEL Z WYKONANIEM

Część praktyczna egzaminu odbędzie się zgodnie z harmonogramem wywieszonym przed wejściem do szkoły oraz dostępnym u wychowawców klas.
    • BD.04
    • BD.17
    • BD.29
    • EE.05
    • EE.08
    • EE.03
    • MG.18
    • MG.17
    • MG.19
    • MG.20
    • B.30
    • E.13
    • E.14

Na egzamin uczniowie zobowiązani są przyjść z dowodem tożsamości (np. dowód osobisty, legitymacja uczniowska, paszport), na pół godziny przed rozpoczęciem egzaminu. Uczniowie powinni ze sobą zabrać czarny długopis. Prosimy nie zapomnieć maseczki ochronnej.