Konkurs multimedialny NIEPODLEGŁA 2020 | Drukuj |
Konkurs skierowany jest do uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie.
Przedmiotem konkursu jest praca wykonana z wykorzystaniem programów i technik komputerowych nawiązująca w swojej treści do 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i promującej wśród ludzi młodych postawy patriotyczne. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest stworzenie pracy mającej na celu uczczenie 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i promowanie postaw patriotycznych wśród ludzi młodych. Każdy z uczestników przygotowuje pracę wykonaną z wykorzystaniem programów i technik komputerowych (np. film, plakat, znak graficzny).  Prace konkursowe, nigdzie poprzednio niepublikowane należy zapisać w jednym z podanych formatów plików: .jpg, .pdf, .mp4, .png,  Autorem pracy może być tylko jedna osoba.

1. Prace konkursowe należy przesłać jako załącznik na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
- w temacie wiadomości należy wpisać: KONKURS
- w treści wiadomości należy podać następujące dane: imię i nazwisko uczestnika konkursu, nazwę klasy, do której uczęszcza uczestnik konkursu.
2. Oceny prac dokonuje jury powołane przez organizatorów.
3. Decyzje jury są ostateczne i wiążące dla wszystkich uczestników.
4. Jury oceniać będzie:
• zgodność wykonanych prac z regulaminem,
• zgodność treści wykonanej pracy z tematem konkursu,
• poprawność merytoryczną,
• pomysłowość i oryginalność w zakresie przedstawienia tematu,
• czytelność przekazu,
• estetykę pracy.
5. Termin zgłaszania prac – do 06 listopada 2020 roku.
6. Autorzy najlepszych trzech prac otrzymają nagrody.
7. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane na stronie internetowej szkoły i/lub w trakcie szkolnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.
8. Wszystkie nadesłane prace stają się własnością organizatora.
9. Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani przez organizatora drogą elektroniczną w terminie do 10.11.2020 r.

Organizatorzy konkursu: Gosława Borkowska – Kuśmierz, Anna Grzelczak, Anna Moreń.