OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Uwaga! | Drukuj |
Z uwagi na obecną sytuację, związaną z epidemią COVID-19 i ponownym okresem częściowej izolacji społecznej obejmującej starsze dzieci i młodzież proponujemy udzielenie pomocy psychologicznej dzieciom i młodzieży w formie kontaktu telefonicznego.
W związku z powyższym informujemy, że od dnia 30 października 2020 r. w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bełchatowie zostaje uruchomiony telefoniczny dyżur psychologiczny dla dzieci i młodzieży:
- w każdą środę  w godzinach 8.00 – 12.00
- w każdy piątek w godzinach 8.00 – 12.00
Wszystkie osoby potrzebujące wsparcia psychologicznego lub kontaktu z psychologiem zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 797 – 258 – 767.

Udzielana pomoc jest bezpłatna a jej udzielenie nie wymaga żadnego skierowania.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”