OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Oferta pracy | Drukuj |
Lider rynku medialnego w Bełchatowie - DOLSAT Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wojska Polskiego 23 C poszukuje pracowników do Działu Technicznego.
Zakres obowiązków:
1. Montaż infrastruktury teleinformatycznej (GPON, światłowody, okablowanie UTP)
2. Podłączanie Abonentów w systemach DOCSIS, GPON, TCP/IP
Oferujemy:
1. elastyczny czas pracy
2. premiowe wynagrodzenie
3. dostęp do najnowszych technologii teleinformatycznych
4. niezbędne narzędzia do pracy
5. zapewniamy niezbędne przeszkolenie
6. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
CV ze zdjęciem prosimy przesyłać z dopiskiem „Pracownik Działu Technicznego” na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub dostarczyć bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta Spółki DOLSAT przy ul. Wojska Polskiego 23c w Bełchatowie.
Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”