OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Wycieczka edukacyjna na Targi ENERGETAB 2011 do Bielska Białej | Drukuj |
XXIV edycja targów Energetab była rekordowa zarówno pod względem liczby wystawców jak i powierzchni zajętej przez ekspozycje. Pośród ponad 680 dostawców najnowocześniejszych produktów dla energetyki z kilkunastu krajów europejskich i Chin nie zabrakło globalnych korporacji takich jak ABB, Alstom, Nexans, Schneider Electric czy Siemens oraz większości najważniejszych dostawców z Polski, jak np. Elektrobudowa, Telefonika, ZPUE, Elektromontaże, Elbudy, itd.
Gama prezentowanych urządzeń i aparatów była bardzo szeroka: od stacji transformatorowych, wyłączników, czy rozłączników po aparaty i systemy nadzoru, pomiarów i zabezpieczeń, maszty oświetleniowe i oprawy, zwłaszcza przystosowane do LED-owych źródeł światła, kable i przewody, urządzenia UPS czy pojazdy specjalistyczne dla energetyki po inne specjalistyczne usługi.  
Na targach nie zabrakło także uczniów naszej szkoły. W dniu 14.09.2011 roku uczniowie klas: III D, IV D, III M/T technikum energetycznego uczestniczyli w różnych konferencjach i seminariach m.in. „Rozwój energetyki innowacyjnej – budowanie bezpieczeństwa energetycznego miast i gmin”. Opiekunami wycieczki byli nauczyciele przedmiotów zawodowych: Elżbieta Murlikiewicz, Anita Chudzik, Zdzisława Sykuła, Barbara Pawelec i Tomasz Garstka.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”