OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie | Drukuj |
W dniu 03.10.2011r. Wicestarosta Powiatu Bełchatowskiego Pan Marek Jasiński oraz Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie Piotr Mielczarek na zaproszenie Dziekana Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii AGH prof. Piotra Czaji uczestniczyli w inauguracji roku akademickiego 2011/2012 w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.
Po uroczystości została podpisana umowa patronacka pomiędzy Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie, reprezentowanym przez Dyrektora Zespołu mgr inż. Piotra Mielczarka a Akademią Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie reprezentowaną przez Dziekana Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii AGH prof. Piotra Czaję oraz Kierownika Katedry Górnictwa Odkrywkowego prof. Wiesława Kozioła.
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”