OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe | Drukuj |
10 października 2011 r. w parku przy Dworku Olszewskich odbyły się powiatowe sztafetowe biegi przełajowe chłopców i dziewcząt.
Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie: Bednarek Żaneta, Brożyna Joanna, Majchrzak Karolina, Krauze Anna, Matłas Aneta, Bojanowska Lidia, Tosik Anna, Kępińska Anna, Dworzyńska Anna, Rogozńska Patrycja, Żak Kasia i Szczepańska Anna zajęła IV miejsce.
Drużyna chłopców w składzie: Nickiewicz Piotr, Rudzki Arkadiusz, Sidowski Marcin, Sikora Adam, Biegański Tomasz, Jakubik Jakub, Białek Tomasz, Dylak Bartek, Król Wiktor, Michalczyk Adam i Olborski Michał zajęła V miejsce.
Najlepsze wyniki uzyskali: Majchrzak Karolina i Białek Tomasz.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”