Wycieczka klasy Iw LO do jednostki 25 Brygady Kawalerii powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim | Drukuj |
Dnia 5.10.2011 r. uczniowie z klasy Iw LO wraz z opiekunami uczesniczyli w wycieczce do 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim.

Uczniowie zapoznali się z tradycjami i bazą szkoleniową jednostki oraz zwiedzili lotnisko. Przeprowadzone zostały również zajęcia z następujących tematów:
- rodzaje, przeznaczenie i budowa broni strzeleckiej będącej na wyposażeniu indywidualnym żołnierza,
- zadania Żandarmerii Wojskowej.