OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Spotkanie z trenerem technik pamięciowych | Drukuj |
W dniach 8, 15, 22 września i 6 października 2011 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli uczestniczyli w spotkaniu z Leszkiem Cytawą, trenerem technik pamięciowych, metod szybkiej nauki i autorem „Rebusowej ortografii”. Spotkanie zorganizowane zostało przez Dominikę Michalak, nauczycielkę j. niemieckiego.
Na Spotkaniu zaprezentowane zostały sposoby szybkiego zapamiętywania wszelkich informacji potrzebnych w szkole, pracy i w życiu codziennym. Dzięki metodom szybkiej nauki zapamiętać można wszystko, stolice państw, daty, tabele trygonometryczne, wzory matematyczne, zasady ortografii, wyrazy w wielu językach.

Uczniowie mieli też możliwość poznania sposobów poprawy koncentracji, radzenia sobie ze stresem, sporządzania notatek. Spotkanie z Leszkiem Cytawą było doskonałą zabawą i zdobyciem praktycznych umiejętności szybszego uczenia się i zapamiętywania wszelkich informacji, które będą mogli wykorzystać na co dzień.

Osoby zainteresowane udziałem w kursie „Pamięć do potęgi”, który będzie organizowany w naszej szkole prosimy o kontakt telefoniczny: 883 383 983 lub email: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”