Strona główna arrow Kierunki kształcenia
Kierunki kształcenia | Drukuj |

Nabór do szkoły przeprowadzany jest drogą elektroniczną.

nabór

Jedna szkoła - wiele możliwości

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2020/2021 skierowana jest do absolwentów szkół podstawowych.
Absolwenci szkoły podstawowej rozpoczną naukę w zreformowanej szkole średniej. Będą mogli uczyć się w czteroletnim liceum, pięcioletnim technikum lub trzyletniej szkole branżowej.

Na rok szkolny 2020/2021 proponujemy następujące kierunki kształcenia:

IV Liceum Ogólnokształcące

Klasy o następujących profilach:

Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: język polski, geografia, WOS.

Języki obce: język angielski, język niemiecki. Grupa z wiodącym językiem niemieckim zostanie utworzona, jeżeli będzie co najmniej 12 osób.

Przedmioty uwzględniane w procesie rekrutacji: język polski, matematyka, język obcy, historia.

Technikum Energetyczne

W zawodzie:

Przedmioty z rozszerzonym programem nauczania: język angielski, matematyka.

Przedmioty uwzględniane w procesie rekrutacji: język polski, matematyka, język obcy, fizyka.

Zajęcia praktyczne organizowane są w zakresie szkoły.

Regulamin przyznawania stypendiów uczniom Klas Patronackich PGE wraz z załącznikami.

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1

W zawodzie:

Języki obce: język angielski.

Przedmioty uwzględniane w procesie rekrutacji: język polski, matematyka, język obcy, technika.

Zajęcia praktyczne organizowane są w zakresie szkoły.