Strona główna arrow Kierunki kształcenia
Kierunki kształcenia | Drukuj |

Nabór do szkoły przeprowadzany jest drogą elektroniczną.

nabór

Jedna szkoła - wiele możliwości

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 skierowana jest do absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych.
Absolwenci gimnazjów będą mogli kontynuować naukę w trzyletnim liceum, czteroletnim technikum lub trzyletniej szkole branżowej.
Absolwenci szkoły podstawowej rozpoczną naukę w zreformowanej szkole średniej. Będą mogli uczyć się w czteroletnim liceum, pięcioletnim technikum lub trzyletniej szkole branżowej.

Na rok szkolny 2019/2020 proponujemy następujące kierunki kształcenia:

IV Liceum Ogólnokształcące

klasy o następujących profilach oraz przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:

Języki obce - angielski, niemiecki.

Technikum Energetyczne

w zawodzie:

Języki obce - angielski, niemiecki.

Zajęcia praktyczne organizowane są w zakresie szkoły.

Regulamin przyznawania stypendiów uczniom Klas Patronackich PGE wraz z załącznikami.

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1

w zawodzie:

Języki obce - angielski lub niemiecki.

Zajęcia praktyczne organizowane są w zakresie szkoły.