OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie | Drukuj |
22.11.2011 r. uczniowie klasy IIb2, IIi oraz IIb1 uczestniczyli w wycieczce do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Celem wyjazdu była możliwość nie tylko obejrzenia ale również praktycznego eksperymentowania z eksponatami z różnych dziedzin nauki: fizyki, chemii, biologii, geografii , nauk społecznych.
Okazało się, że nauka przez doświadczenie jest bardzo fascynująca. W trakcie pobytu na terenie centrum młodzież również uczestniczyła w spektaklu Teatru Robotycznego, w którym rolę aktorów odrywają roboty jak również w seansach „Niebo nad Warszawą’ i „Niebo Majów” w Planetarium Niebo Kopernika. Organizatorami i opiekunami wyjazdu były: p. T.Muskała-Wojciechowska, p.W. Żuchowska, p. A. Marchewka i p. E. Wężyk-Simkowska.
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”