E-matura z Politechniką Łódzką | Drukuj |
7 grudnia uczniowie klas maturalnych Technikum Energetycznego przystąpili do e-matury organizowanej przez Politechnikę Łódzką.
Projekt e-matura jest innowacyjnym podejściem do tematu egzaminowania uczniów na dużą skalę z wykorzystaniem systemu opartego o sieć Internet. Na ekranie komputera zdający zapoznawał się z 25 pytaniami zamkniętymi i 10 otwartymi.
Do e-matury przystąpiło w naszej szkole 143 uczniów, a zdało ją 113 przyszłych maturzystów Technikum Energetycznego. Koordynatorką projektu była pani Marta Kucińska.