Sukcesy uczniów TE | Drukuj |
Uczniowie naszej szkoły Milena Rogozińska, Angelika Owczarek i  Dominik Zatorski odebrali z rąk wicemarszałek Doroty Ryl oraz Anny Rabiegi, przewodniczącej Komisji Nauki, Kultury i Sportu Sejmiku Województwa Łódzkiego, roczne stypendium na wydatki edukacyjne.
Stypendium przyznawane jest w ramach Łódzkiego Regionalnego Programu Wspierania Młodzieży Szczególnie Uzdolnionej - III edycja. Uroczystość odbyła się w dniu 16 grudnia 2011 r. w Filharmonii Łódzkiej im. A. Rubinsteina w Łodzi. Brali w niej udział nagrodzeni wraz z dyrektorami szkół.
Milena Rogozińska jest także stypendystką Stypendium Prezesa Rady Ministrów w tym roku.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!