OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
ENERGETYK Z PASJĄ | Drukuj |
W atmosferze Świąt Bożego Narodzenia, kolejny już raz, w ZSP nr 3 zorganizowana została impreza charytatywno-rozrywkowa pod hasłem "Energetyk z pasją".
Tematem przewodnim spotkania były przygotowania do EURO 2012, a w jego trakcie zaprezentowali się wokaliści, zespoły (M.A.K, No już wyłącz), talenty taneczne (Puppets Crew), orkiestra Suchcice i Okolice z gminy Drużbice oraz talenty fotograficzne naszej szkoły. 
W ekspresowym tempie powstała ENERGOL ARENA, na której ćwiczyła kadra piłkarska złożona z nauczycieli (Zdzisława Sykuła, Mariola Chmielewska, Iwona Skrzypek, Joanna Krata, Damian Maślanka,  Andrzej Muszalak, Tomasz Wojciechowski, Piotr Wasilewski, Sławomir Chrzanowski, Eligiusz Szewczyk, Zbigniew Świercz) pod duchowym przewodnictwem księdza Andrzeja Skawińskiego i przy wsparciu zaproszonych na uroczystość piłkarzy GKS Bełchatów. Nad przebiegiem treningu czuwał sam Dyrektor Szkoły – Piotr Mielczarek.
Nie zabrakło też występów gości z zagranicy. Pojawiła się Shakira (Anna Jaszczak) z przebojem "Waka, waka", a gwieździe towarzyszyły ponętne tancerki hawajskie. Kolejnym elementem niecodziennego spektaklu był profesjonalny pokaz baniek mydlanych.
W trakcie gali przedstawiciele zaprzyjaźnionych z nasza szkołą uczelni wyższych (AGH w Krakowie, Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej oraz Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania) wręczyli uczniom klas maturalnych, którzy najlepiej napisali egzamin próbny super prezenty.
Spotkanie w Energetyku to nie tylko okazja do doskonałej zabawy, ale również możliwość wsparcia uczniów w trudnej sytuacji materialnej. Kolejny już raz nie zawiedli zaprzyjaźnieni ze szkołą sponsorzy z bełchatowskich firm oraz działającego przy ZSP nr 3 Klubu Absolwenta. Dzięki ich wsparciu i szczodrości aż 50 uczniów Energetyka otrzymało przed świętami paczki rzeczowe i żywnościowe.
Honorowy patronat nad galą "Energetyk z pasją" objął Starosta Powiatu Bełchatowskiego, pan Szczepan Chrzęst, a patronami medialnymi zostali: Radio ESKA, Dziennik Łódzki, Fakty Bełchatów oraz Telewizja TKB.
Organizowana po raz kolejny przez nauczycieli ZSP nr 3, na tak dużą skalę impreza, wpisała się z pewnością na stałe w kalendarz imprez charytatywno-rozrywkowych nie tylko w naszej szkole, ale także w Bełchatowie. Jak co roku stała się ona okazją do podzielenia się dobrem z innymi i przyczyniła się do integracji środowiska lokalnego.
Dziękujemy wszystkim przyjaciołom Energetyka, wszystkim gościom, którzy uświetnili swą obecnością naszą galę, wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie tego przedsięwzięcia.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
 
Do zobaczenia za rok!!!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”