Lekcja pokazowa z języka angielskiego | Drukuj |
Dnia 9.12.2011 roku została przeprowadzona lekcja pokazowa z języka angielskiego poprowadzona przez konsultantkę metodyczną wydawnictwa Pearson Longman - Panią mgr Ewę Wilmańską.
Uczestnikami lekcji byli uczniowie klasy I g TE (grupa z wiodącym językiem angielskim) i nauczyciele języka angielskiego oraz Pani wicedyrektor szkoły Anna Moreń.
Na lekcji uczniowie doskonalili umiejętności rozumienia tekstu czytanego (jeden z głównych standardów w nowej podstawie programowej) oraz wykonywali różne ćwiczenia związane z tekstem. Wzbogacili swoją wiedzę o nowe słownictwo (czasowniki frazowe). Uczniowie aktywnie i chętnie brali udział w lekcji. Nam nauczycielom bardzo podobały się obserwowane zajęcia oraz stosowane metody i formy pracy z uczniami.

Mamy nadzieję, że w przyszłości odbędą się kolejne ciekawe lekcje pokazowe.
Organizatorką lekcji była Pani Izabela Jarzecka.