I Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej | Drukuj |
14 grudnia 2011 roku odbył się I Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej. Celem konkursu było wspieranie zdolnych wokalnie uczniów i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych oraz sprawności językowej. Organizatorkami konkursu były nauczycielki języka angielskiego Izabela Jarzecka, Dorota Kochalska i Anna Jaszczak.W skład jury wchodziły Pani Dyrektor Anna Moreń, Pani Izabela Jarzecka, Pani Dorota Kochalska, Pani Agnieszka Jędrzejewska- Florczyk.
I miejsce w konkursie zajęli ex aequo Julia Kwiecińska w piosence "If I aint got you" i Adam Wiśniewski w utworze "Through the glass", II miejsce zdobyła Patrycja Maciaszczyk w utworze "Wild World". Adam i Patrycja okazali się odkryciem muzycznym naszej szkoły. III miejsce zdobył duet Ania Bednarek i Lidia Bojanowska, które zaśpiewały piosenkę "Allelujah".