OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy | Drukuj |
Jak co roku, od 10 lat, graliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Tegoroczny XX Finał WOŚP prowadzony był pod hasłem „GRAMY Z POMPĄ! ZDROWA MAMA, ZDROWY WCZEŚNIAK, ZDROWE DZIECKO!”.
Koordynatorem akcji od 10 lat na terenie szkoły jest wicedyrektor p. Stanisław Grzelczak, który wraz z 29 uczniami jako wolontariusze zbierali w tym roku pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Tak liczny udział młodzieży w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy pokazuje, że jest ona zdolna do poświęcenia swojego wolnego czasu, kiedy idzie o życie najmłodszych. Pomimo deszczowej pogody, ma ona gorące serca. Poprzez swój udział w wolontariacie młodzież pokazuje, że potrafi kochać drugiego człowieka.
Praca w ramach WOŚP dostarcza nam wiele wspaniałych przeżyć. Rozpropagowanie idei WOŚP wśród młodzieży to bardzo ważny aspekt wychowawczy.
 
 Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”