OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Praca Szkolnego Klubu Wolontariusza doceniona | Drukuj |
Dyrekcja Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej, doceniając działalność naszej młodzieży dla podopiecznych placówki, do Urzędu Miasta Bełchatowa skierowała wniosek o nominowanie Szkolnego Klubu Wolontariusza wraz z opiekunami do tytułu Wolontariusz Roku 2011.
Podczas koncertu noworocznego, który odbył się 13.01.2012 roku w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie, opiekunowie SKW  - pani Maria Elżbieta Paczka i pani Agnieszka Jędrzejewska-Florczyk otrzymały certyfikat potwierdzający nominację do tytułu Wolontariusz Roku w V edycji konkursu. Prezydent Miasta Bełchatowa - pan Marek Chrzanowski oraz przewodnicząca kapituły konkursu - pani Ewa Skorupa na ręce opiekunów przekazali dla młodzieży ze Szkolnego Klubu Wolontariusza przy ZSP nr 3 podziękowania za bezinteresowny wkład pracy na rzecz potrzebujących wraz z życzeniami dalszego zaangażowania w działania wolontaryjne.
 
Image 
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”