OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Światowy Dzień Pluszowego Misia | Drukuj |
25 listopada 2011 roku obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każdy mógł przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszaka. Posiadanie przy sobie pluszaka - gwarantowało uczniowi dzień bez pytania.

 Image

Odbyła się również wystawa pluszowych misiów koło recepcji szkoły. W czasie przerw młodzież słuchała misiowych śpiewanek np: Miś Kolargol, Miś Uszatek, Pokochaj pluszowego misia… Uczniowie mieli okazję sfotografować się w towarzystwie misiów, szczególną popularnością cieszył się największy pluszowy miś, funkcjonujący jako Miś Dyrektor. Uczniowie i nauczyciele, którzy wzięli udział w obchodach tego sympatycznego święta, częstowani byli misiowymi ciasteczkami.

Image

Image

Image

Image

Image

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”