OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Spotkanie uczniów z przedstawicielami Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu | Drukuj |

24 stycznia uczniowie klas 3S LO, 3P2 LO, 3W LO i 4Be TE uczestniczyli wraz z opiekunami w spotkaniu z przedstawicielami Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, którzy przekazali informacje o pełnym spectrum możliwości, jakie daje studiowanie w uczelni.

Zwrócili uwagę na fakt, że szkoła ta przygotowuje studentów do zawodowych karier. Kładzie nacisk na zdobywanie doświadczenia, umożliwiając studentom odbywanie staży i praktyk, także za granicą.
Wybór uczelni wyższej to trudna decyzja dla maturzystów. Dlatego ważne jest, aby młodzież mogła zapoznać się z różnymi ofertami edukacyjnymi w bezpośrednich kontaktach z przedstawicielami różnych uczelni.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”