Finał IV edycji konkursu ELEKTRON | Drukuj |
Finał IV edycji konkursu ELEKTRON odbył się 9 lutego 2012 roku na terenie Politechniki Wrocławskiej.
Konkurs ELEKTRON organizowany przez Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej dotyczy zagadnień z elektrotechniki, elektroniki, telekomunikacji i mechatroniki.
W finale uczestniczył Łukasz Walaszczyk, uczeń klasy 4c Technikum Energetycznego uzyskując dyplom za dobry wynik w finale. W trakcie finału wspólnie z nauczycielami przedmiotów elektrycznych Zdzisławą Sykułą i Tomaszem Garstką zwiedzał laboratoria naukowo-dydaktyczne oraz uczestniczył w wykładzie popularno-naukowym dotyczącym technologii półprzewodnikowych.