Konkurs | Drukuj |
Z okazji Światowego Dnia Kota obchodzonego 17 lutego 2012 r. ogłaszamy konkurs artystyczny na fotografię, rysunek, portret, film, wiersz lub opowiadanie o kociej tematyce.

Prace prosimy dostarczać do 23 lutego (czwartek) do pokoju 62 u psychologa bądź pedagoga szkolnego lub drogą mailową na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Rozstrzygnięcie konkursu i spotkanie z hodowcą kotów odbędzie się 23 lutego (czwartek).
Podczas spotkania poruszone zostaną tematy dotyczące hodowli kotów rasowych, organizacji wystaw oraz prezentacja konkursowych prac uczniów naszej szkoły.