OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
VII Powiatowy Konkurs Historyczno - Literacki | Drukuj |
30 marca 2012 roku w II Liceum Ogólnokształcącym w Bełchatowie odbył się VII Powiatowy Konkurs Historyczno – Literacki „Wybitni twórcy renesansu i ich epoka”. Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy o europejskim i polskim odrodzeniu oraz zainteresowanie młodzieży twórczością Jana Kochanowskiego.
Szkołę reprezentowali: Marta Modlińska, Milena Rogozińska i Adam Frukacz. Uczeń klasy 2 b1, Adam Frukacz zajął III miejsce. Uczniów do konkursu przygotowały: Gosława Kuśmierz (nauczyciel historii) i Agnieszka Salamon (nauczyciel języka polskiego).
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”