Wyjazd do Domu Pomocy Społecznej w Zabłotach | Drukuj |
W dniu 30.03.2012 r. uczniowie ZSP nr 3 w Bełchatowie wraz z opiekunami p. R. Bartoszewską i p. I. Jarzecką odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Zabłotach. Celem spotkania było nawiązanie współpracy ze środowiskiem lokalnym.
Uczniowie przedstawili krótką prezentację multimedialną na temat zwyczajów i obyczajów Świąt Wielkanocnych obchodzonych w Anglii i Niemczech. Mieszkańcy domu z zainteresowaniem i uwagą słuchali wypowiedzi uczniów. Spotkanie odbyło się w serdecznej i rodzinnej atmosferze Świąt Wielkanocnych.
Cieszymy się, że nasz pobyt w domu wywołał uśmiech na twarzy wielu podopiecznych i dostarczył im wiele radości. Dziękujemy za miłe przyjęcie i liczymy na dalszą współpracę.