OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Podniesienie kwalifikacji zawodowych uczniów | Drukuj |
Zakończono rekrutację do projektu Starostwa Powiatowego „Podniesienie kwalifikacji zawodowych uczniów w zakresie urządzeń i systemów energetyki odnawialnej” dla klas II Technikum Energetycznego. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Projekt umożliwia uzyskanie dodatkowych kwalifikacji w zakresie projektowania, montażu i konserwacji urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Zajęcia projektowe będą odbywać się w dwóch grupach. Zajęcia dla obu grup zaczynają się w poniedziałek 8 października 2012 r. o godzinie 15.00. w salach 220 i 221.
LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W PROJEKCIE.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”