OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Salon maturzystów - Łódź 2009
17 września 2009 roku uczniowie klasy IVM/D i IVT Technikum Energetycznego wybrali się na Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej, gdzie wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii informacyjnej dla maturzystów przygotowanej przez  Fundację Edukacyjną „Perspektywy”. Patronat nad kampanią sprawuje: MEN, MNiSW, CKE w Łodzi oraz Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON.

Uczniowie poznali ofertę edukacyjną przygotowaną przez szkoły wyższe na rok akademicki 2010/2011 oraz uczestniczyli w  fachowych wykładach i prezentacjach na temat zbliżającego się egzaminu maturalnego, które prowadzili eksperci  z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi.
Głównym tematem tegorocznych spotkań był powrót matematyki do zestawu przedmiotów obowiązkowych na maturze, a także promocja studiów na kierunkach ścisłych, które dzięki obowiązkowej matematyce, mogą zdecydowanie zyskać na popularności wśród maturzystów.
Informujemy, że otrzymaliśmy prezent w postaci najnowszej edycji „Informatora dla Maturzystów 2010/2011” zawierającego pełną ofertą studiów we wszystkich polskich uczelniach akademickich i zawodowych w roku akademickim 2010/2011, który przekazany został do biblioteki szkolnej.
Organizatorem wyjazdu maturzystów była pani Monika Mik – nauczycielka matematyki, zaś opiekę nad uczniami sprawowały panie: Wiesława Pałka, Renata Bartoszewska i Ewelina Bogacka.

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”