Z "Dzwonkiem" odwiedziliśmy rodziców gimnazjalistów
4 listopada, drugi już raz, szkolna grupa teatralna działająca w ramach ogólnopolskiego programu ,,Profilaktyka a Teatr”,  gościła w Publicznym Gimnazjum nr 5  w Bełchatowie.
Uczniowie drugiej klasy o profilu policyjnym zaprezentowali rodzicom gimnazjalistów spektakl profilaktyczny pt. ,,Dzwonek”. Występ szkolnych aktorów poprzedziło wystąpienie pani Eweliny Kucharskiej z Komendy Powiatowej Policji.
Spektakl spotkał się z przychylnym przyjęciem widzów, a występujący w nim uczniowie otrzymali gromkie brawa.