Strona główna arrow Dla rodziców
Dla rodziców | Drukuj |
Spostrzeżenia, sugestie i uwagi

Zachęcamy wszystkich rodziców oraz uczniów do wyrażania opinii i uwag na temat ZSP Nr 1. Swoje spostrzeżenia, sugestie i uwagi dotyczące naszej szkoły mogą Państwo wysyłać na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Zebrania z rodzicami będą się odbywały zgodnie z KALENDARZEM ROKU SZKOLNEGO 2019/2020.

Oświadczenie rodzica - zwalnianie z pierwszych i ostatnich lekcji.

Poradnik dla rodziców: "O lekach, marihuanie, dopalaczach bez histerii".

Zabezpieczenie Dziecka przed skutkami zachorowań na choroby zakaźne.

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do rodziców.

SZANOWNI RODZICE!
Zwracamy się do Państwa z prośbą o wpłaty składek na Radę Rodziców, działającą przy ZSP Nr 1 w Bełchatowie. Składka na Radę Rodziców jest dobrowolna. Wpłat w dowolnej kwocie można dokonywać bezpośrednio u wychowawcy klasy.
Środki uzyskane z Państwa wpłat przeznaczane są na realizację wielu przedsięwzięć związanych ze Szkołą i młodzieżą uczącą się w Zespole. Finansujemy lub dofinansowujemy takie przedsięwzięcia jak:
- zakup pomocy dydaktycznych;
- zakup książek do Biblioteki Szkolnej;
- wyjazdy młodzieży na konkursy, olimpiady, zawody sportowe;
- nagrody dla uczniów za wyniki w nauce;
- promocję szkoły;
- pomoc rzeczowa dla uczniów w trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej;
- zakup drobnego wyposażenia dla Szkoły
- szereg innych inicjatyw na rzecz Szkoły i uczniów.
Bardzo dziękujemy za każdą okazaną pomoc finansową!
Z poważaniem Rada Rodziców.