Strona główna arrow Dla rodziców
Dla rodziców | Drukuj |
Spostrzeżenia, sugestie i uwagi

Zachęcamy wszystkich rodziców oraz uczniów do wyrażania opinii i uwag na temat ZSP nr 3. Swoje spostrzeżenia, sugestie i uwagi dotyczące naszej szkoły mogą Państwo wysyłać na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Zebrania z rodzicami w roku szkolnym 2017/2018

20 września 2017 r. - Zebranie z rodzicami uczniów klas  I LO, TE i BS I St.
21 września 2017 r. - Zebranie z rodzicami uczniów klas II – III LO, II – IV TE i II – III ZSZ.
09 listopada 2017 r. - Zebranie z rodzicami uczniów klas s I - III LO, I - IV TE, II - III ZSZ i I BS I St.
14 grudnia 2017 r. - Konsultacje dla rodziców. Powiadomienie rodziców uczniów klas s I - III LO, I - IV TE, II - III ZSZ i I BS I St. o zagrożeniu oceną niedostateczną.
25 stycznia 2018 r. - Zebranie z rodzicami uczniów klas s I - III LO, I - IV TE, II - III ZSZ i I BS I St.
15 marca 2018 r. - Konsultacje dla rodziców uczniów klas I - II LO, I - III TE, II - III ZSZ i I BS I St. Zebrania z rodzicami uczniów klas III LO, IV TE - powiadomienie rodziców o zagrożeniu oceną niedostateczną.
19 kwietnia 2018 r. - Zebranie z rodzicami uczniów klas I - II LO, I - III TE, II - III ZSZ i I BS I St.
17 maja 2018 r. - Konsultacje dla rodziców. Powiadomienie rodziców uczniów klas I - II LO, I - III TE, II - III ZSZ i I BS I St. o zagrożeniu oceną niedostateczną.

Oświadczenie rodzica - zwalnianie z pierwszych i ostatnich lekcji.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych ucznia niepełnoletniego.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych ucznia pełnoletniego.

Poradnik dla rodziców: "O lekach, marihuanie, dopalaczach bez histerii".