Strona główna arrow Dla rodziców
Dla rodziców | Drukuj |
Spostrzeżenia, sugestie i uwagi

Zachęcamy wszystkich rodziców oraz uczniów do wyrażania opinii i uwag na temat ZSP nr 3. Swoje spostrzeżenia, sugestie i uwagi dotyczące naszej szkoły mogą Państwo wysyłać na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Zebrania z rodzicami w roku szkolnym 2018/2019

12 września 2018 r. - Zebranie z rodzicami uczniów klas  I LO, TE i BS I St.
13 września 2018 r. - Zebranie z rodzicami uczniów klas II – III LO, II – IV TE i II – III ZSZ.
08 listopada 2018 r. - Zebranie z rodzicami uczniów klas I - III LO, I - IV TE, II - III ZSZ i I BS I St.
13 grudnia 2018 r. - Konsultacje dla rodziców. Powiadomienie rodziców uczniów klas I - III LO, I - IV TE, II - III ZSZ i I BS I St. o zagrożeniu oceną niedostateczną.
21 marca 2019 r. - Konsultacje dla rodziców uczniów klas I - II LO, I - III TE, II - III ZSZ i I BS I St. Zebrania z rodzicami uczniów klas III LO, IV TE - powiadomienie rodziców o zagrożeniu oceną niedostateczną.
16 maja 2019 r. - Konsultacje dla rodziców. Powiadomienie rodziców uczniów klas I - II LO, I - III TE, II - III ZSZ i I BS I St. o zagrożeniu oceną niedostateczną.

Oświadczenie rodzica - zwalnianie z pierwszych i ostatnich lekcji.

Poradnik dla rodziców: "O lekach, marihuanie, dopalaczach bez histerii".

Zabezpieczenie Dziecka przed skutkami zachorowań na choroby zakaźne.

SZANOWNI RODZICE!
Zwracamy się do Państwa z prośbą o wpłaty składek na Radę Rodziców działającą przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Bełchatowie.
W roku szkolnym 2018/2019 dobrowolna składka na Radę Rodziców w naszej szkole wynosi od 10 zł do 50 zł na cały rok. Wpłat w dowolnej kwocie można dokonywać bezpośrednio u wychowawcy klasy.
Środki uzyskane z Państwa wpłat przeznaczane są na realizację wielu przedsięwzięć związanych ze Szkołą i młodzieżą uczącą się w Zespole. Finansujemy lub dofinansowujemy takie przedsięwzięcia jak:
- zakup pomocy dydaktycznych;
- zakup książek do Biblioteki Szkolnej;
- wyjazdy młodzieży na konkursy, olimpiady, zawody sportowe;
- nagrody dla uczniów za wyniki w nauce;
- promocję szkoły;
- pomoc rzeczowa dla uczniów w trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej;
- zakup drobnego wyposażenia dla Szkoły
- szereg innych inicjatyw na rzecz Szkoły i uczniów.
Bardzo dziękujemy za każdą okazaną pomoc finansową!
Z poważaniem Rada Rodziców.