OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Stypendium
14 grudnia 2009 r. w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się uroczystość wręczenia tegorocznych stypendiów Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z regionu piotrkowskiego.
Spośród szkół ponadgimnazjalnych powiatu bełchatowskiego największe powody do zadowolenia ma Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Bełchatowie, gdyż podczas tej uroczystości dwóch uczniów naszej szkoły zostało wyróżnionych. Stypendium Prezesa Rady Ministrów za najwyższą średnią ocen w szkole otrzymał Robert Pietracho, natomiast Michał Rychlewicz został uhonorowany stypendium Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne. Należy podkreślić, że Michał jako jedyny uczeń z powiatu bełchatowskiego otrzymał to prestiżowe stypendium. Wyróżnienie to tym bardziej zadowala, że oprócz Michała tylko dwóch uczniów z regionu piotrkowskiego zostało nagrodzonych przez Ministra Edukacji Narodowej, spośród 15 kandydatów do tego stypendium zgłoszonych.
 
 
 
Image

Image

Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”