OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Zajęcia z wiedzy policyjnej
Dnia 30.11.2009r. klasa II p (tzw. Policyjna) rozpoczęła cykl zajęć z wiedzy policyjnej na terenie Komedy Powiatowej Policji w Bełchatowie, prowadzonych przez funkcjonariuszy, specjalistów, znawców konkretnych dziedzin wiedzy policyjnej. Podczas pierwszych zajęć młodzież mogła poznać, teoretycznie i praktycznie, daktyloskopię jako technikę kryminalistyczną.

Innym tematem zajęć tego dnia były środki przymusu bezpośredniego stosowanie przez funkcjonariuszy Policji. Kolejne zajęcia odbyły się dnia 17.12.2009r. Uczniowie zapoznali się z kolejnymi aspektami rzemiosła techników kryminalistycznych jakimi jest osmologia i biologia. Kadeci mieli także możliwość teoretycznego poznania tajników pracy policjantów wydziału ruchu drogowego.

Image

Image

Image

Image

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”