OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych 2010
Miesięcznik „Perspektywy” oraz dziennik „Rzeczpospolita” opublikowały tegoroczny Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych. Jego podstawowym i jedynym kryterium są sukcesy uczniów w olimpiadach przedmiotowych.
Szkoły traktują wyniki tego rankingu jak symboliczne podsumowanie swojej rocznej pracy ze zdolnymi uczniami.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie po raz trzeci z rzędu został odnotowany w tym prestiżowym rankingu. Należy nadmienić, że w tegorocznym podsumowaniu zostały sklasyfikowane 34 szkoły z województwa łódzkiego, w tym jedynie 2 szkoły z naszego powiatu. Pozycja naszej szkoły w rankingu jest najwyższa w powiecie bełchatowskim. W stosunku do ubiegłorocznego zestawienia ZSP Nr 3 w Bełchatowie poprawił swoją lokatę o 178 miejsc.
Sukces szkoły zawdzięczamy osiągnięciom uczniów w Olimpiadzie Wiedzy o Wynalazczości i Olimpiadzie Innowacji Technicznych.

Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych 2010

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”