Targi Budowlane INTERBUD 2015 w Łodzi | Drukuj |
Uczniowie klas budowlanych IIB i IIIB uczestniczyli w dniu 27 lutego 2015 r. w Targach Budowlanych Interbud 2015 w Łodzi. Podczas zwiedzania ekspozycji uczniowie mieli okazję zapoznać się z nowościami budowlanymi, ciekawymi technologiami i rozwiązaniami konstrukcyjnymi.
Współczesne wyzwanie w branży budowlanej to tanie budownictwo oraz poszukiwanie oszczędności, obniżenie kosztów utrzymania oraz solidne materiały, urządzenia i estetyczne wyposażenie wnętrz. Dużym zainteresowaniem cieszyły się niekonwencjonalne źródła energii. Osoby zainteresowane tą tematyką znalazły wiele ciekawych propozycji i rozwiązań wśród ekspozycji.
Wycieczka zaowocowała nie tylko pogłębieniem wiedzy budowlanej, ale również integracją klas budowlanych.