OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Targi budownictwa INTERBUD w Łodzi
Ponad 9 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, 356 wystawców i przeszło 15 tysięcy odwiedzających – tak w liczbach można podsumować targi Interbud, które odbyły się od 11 do 14 lutego w Łodzi. Są drugą, co do wielkości, imprezą wystawienniczą branży budowlanej w Polsce i największą skierowaną do inwestorów indywidualnych. „Tradycja - Przyszłość – Inwestycje” taka myśl przyświecała tegorocznej edycji Interbud. Targi pokazały, że branża budowlana poradziła sobie ze spowolnieniem, co podkreślał minister infrastruktury Cezary Grabarczyk, oficjalnie uznając targi za otwarte.

Na targach nie zabrakło również uczniów naszej szkoły. Uczniowie klas II B/JT, II BT, III BT i IV BT technikum budowlanego, 11 Lutego odbyli wycieczkę na targi budownictwa INTERBUD 2010.  Uczniowie zwiedzili cztery pawilony i poznali oferty prawie 400 wystawców. Warto dodać, że tegoroczne targi są to już XVII targi. Uczniom towarzyszyli nauczyciele: J. Krata, I. Krata, M. Fabiszewska, J. Domański, D. Maślanka, I. Kulik, Z. Bębnowski, S. Chrzanowski.

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”