OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
Powołana w 1987 roku Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych stanowi kontynuację organizowanego od 1982 roku w średnich szkołach budowlanych Turnieju Wiedzy i Umiejętności Budowlanych i jest olimpiadą tematyczną – związaną z dziedziną wiedzy budowlanej.

Organizatorem Olimpiady jest Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. W organizowaniu Olimpiady mogą uczestniczyć inne szkoły wyższe oraz instytucje i organizacje działające na rzecz budownictwa.
W olimpiadzie po raz pierwszy brała udział nasza szkoła, którą reprezentowali uczniowie klasy IV B technikum budowlanego: Klaudia Wychowałek, Edyta Rębacz oraz Jakub Śmigielski. Najlepsza z naszej szkoły okazała się Klaudia zajmując 18 miejsce spośród blisko 50 osób biorących udział w tegorocznej edycji olimpiady.

Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”