OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Strona główna
"Po raz kolejny najlepsza drużyna w województwie"
W Pabianicach w dniu 29 kwietnia odbył się etap pisemny, a 13 maja – etap ustny finałów wojewódzkich ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości. Drużynie reprezentującej Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Bełchatowie udało się powtórzyć ubiegłoroczny sukces w finałach województwa łódzkiego.
Wyniki tegorocznych eliminacji wojewódzkich są kolejnym sukcesem uczniów naszej szkoły i ich opiekuna mgr inż. Radosława Herudzińskiego. Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Bełchatowie we wspaniałym stylu zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej na poziomie szkół średnich. Zwycięski zespół tworzyli: Kamil Trela, Mateusz Rychlewicz i Łukasz Cyran. W klasyfikacji indywidualnej uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Bełchatowie uzyskali następujące wyniki: I miejsce – Kamil Trela, II miejsce – Mateusz Rychlewicz, III miejsce – Łukasz Cyran.

Zwycięska drużyna z ZSP Nr 3 ma zaszczyt reprezentować województwo łódzkie w finałach ogólnopolskich Olimpiady.
                 
Image
Image
Image
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”