OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Akcja "Szkoła do hymnu"
Ministerstwo Edukacji Narodowej zaprasza wszystkie szkoły do włączenie się w akcję "Szkoła do hymnu" i wspólnego zaśpiewania "Mazurka Dąbrowskiego" w piątek, 8 listopada o symbolicznej godzinie 11:11.
Wymienione klasy, wraz z nauczycielem uczącym na 4 godzinie lekcyjnej, proszone są o przyjście do auli szkolnej, gdzie po krótkiej próbie wspólnie odśpiewamy 4 zwrotki hymnu narodowego.
Czytaj całość
 
OGŁOSZENIE
W dniu 07 listopada 2019 r. o godzinie 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas I –III LO, I –IV TE, I –III BS I St.
 
Szkolny Konkurs
Zapraszamy do udziału w konkursie języka angielskiego "The Best of the Best". Konkurs będzie się składał z dwóch części. Pierwsza część - słuchanie ze zrozumieniem, druga część - czytanie ze zrozumieniem. Konkurs odbędzie się 5 grudnia w sali 218.

Zgłoszenia przyjmują: Pani I. Kurkowska sala 218, Pani A. Jaszczak sala 218a.
 
JJ Park Trampolin
05.11.2019 roku uczniowie z klasy I E uczestniczyli w wycieczce do „JJ Park Trampolin” w Bełchatowie. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora (absolwenta naszej szkoły), zapoznaniu się z zasadami BHP oraz przedstawieniu walorów rekreacyjnych trampolin, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji m.in. ścieżek akrobatycznych, trampolin sportowych oraz basenu wypełnionego gąbkami. Skacząc na trampolinach, uczniowie rozwijali ogólną sprawność fizyczną, koordynację ruchową oraz kształtowali właściwą postawę ciała. Wspólne skakanie wprawiło wszystkich w znakomity nastrój, wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii.
Czytaj całość
 
Wyjście na cmentarz
W dniu 28.10.2019 r. uczniowie z klasy 1 policyjno – wojskowej pod opieką nauczycieli Agnieszki Jędrzejewskiej – Florczyk i Barbary Gajdy udali się na bełchatowski cmentarz, by wziąć udział w pracach porządkowania grobów. Akcja odbywała się we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Wyjście na cmentarz uczniowie rozpoczęli od zbiórki i krótkiej musztry. Gdy dotarli na miejsce, przed rozpoczęciem prac uroczyście pomodlili się za wszystkich zmarłych i w ten sposób uczcili ich pamięć.
Czytaj całość
 
Sztafetowe biegi przełajowe
08.10.2019 r. odbyły się na Patykach w Zelowie sztafetowe biegi przełajowe.
Skład uczniów naszej szkoły, która zajęła 5 miejsce:
1. Łukasz Nowicki
2. Kacper Kaczmarek
3. Bartosz Kusiak
Czytaj całość
 
UWAGA!

W dniu 31 października 2019 r. (czwartek) zajęcia lekcyjne będą odbywać się wg następującego harmonogramu.

 
"Poznaj swoje prawa w pracy"
W dniu 25 października odbyły się w Naszej Szkole - szkolne eliminacje do konkursu realizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi
"Poznaj swoje prawa w pracy".
Z licznego grona uczniów do etapu okręgowego przechodzą:
1. Garbiec Natalia kl. III B-TE
2. Janus Jakub kl. III I-TE

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Koordynatorzy:
M. Warzyńska
R. Herudziński
 
Prelekcja z zakresu Doradztwa zawodowego
W dniach 22 i 23 października Nasza Szkoła miała zaszczyt gościć panią Dr Ilonę Wilk - Suwa, która przeprowadziła prelekcje z zakresu Doradztwa zawodowego w klasach programowo najwyższych. Tematyka szkolenia to m.in.: "Dokumenty aplikacyjne" oraz "Rozmowa kwalifikacyjna".
Za spotkanie bardzo dziękujemy.
Koordynator: M. Warzyńska
 
Konkursu Wiedzy o Energetyce PW
Dnia 16.10.2019 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy o Energetyce Politechniki Warszawskiej. W konkursie brali udział uczniowie klas energetyki odnawialnej.
Celem Konkursu jest promowanie wśród uczniów zagadnień związanych z energetyką i ochroną środowiska.
Dwoje naszych uczniów zakwalifikowało się do finału: Białek Kamil oraz Włodarczyk Krystian. Gratulujemy!
Finał odbędzie się dnia 26.11.2019 r. w Warszawie. Życzymy dalszych sukcesów!
 
OFERTA PRACY
Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Bełchatowie poszukuje kandydatów gotowych podjąć pracę na stanowiskach:
- hydraulik,
- elektryk,
- pracownik ogólnobudowlany.
 
Szkolny Klub Wolontariusza
W dniu 3.10.2019 r. uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym z pensjonariuszami bełchatowskiego Domu Pomocy Społecznej. Udział wzięli uczniowie klas – IIIp LO, II D TE, Ip/w LO. Opiekunami młodzieży i organizatorami spotkania byli nauczyciele: Barbara Gajda, Agnieszka Jędrzejewska – Florczyk, Anna Jaszczak oraz Izabela Kurkowska. Rolę DJ’a, czyli organizatora oprawy muzycznej, przejął Dawid Wiewiórowski z klasy 2D TE. Wspólna zabawa przy super dobranych hitach muzycznych odtwarzanych z profesjonalnego sprzętu oraz zabawy ruchowo – taneczne inicjowane przez Dawida udały się wyśmienicie. Tańczyliśmy „belgijkę” oraz wiele innych tańców z różnych regionów świata. We wspólnym „pociągu” pokonaliśmy „podróż” ku wspólnej super zabawie.
Czytaj całość
 
ENERGOL RUN

W dniu 2 października 2019 roku przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 odbył się jak co roku, tradycyjny bieg pod nazwą ENERGOL RUN. Niesprzyjająca aura nie wystraszyła potencjalnych zwycięzców. To były rekordowe zawody pod względem liczebności startujących. 162 uczestników walczyło o tytuł Mistrza szkoły. Dodatkowo była też okazja do ustanowienia nowej życiówki lub sprawdzenia swojej aktualnej kondycji. Zawody mobilizują do dania z siebie kilku procent więcej siły, niż jest się w stanie wykrzesać na lekcji wf. A było się gdzie zmęczyć. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 1 Energola - długość - 1200m wokół naszej szkoły. Cenne nagrody wręczone zostaną podczas uroczystości szkolnej.

Czytaj całość

 
OGŁOSZENIE
W dniu 15.10.2019 r. o godzinie 17.00 w auli szkolnej odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów wszystkich klas.
Następnie odbędą się konsultacje z nauczycielami.
 
 
Olimpiada LangTECH Politechnika Łódzka
Wszystkich uczniów, którzy zadeklarowali swój udział w olimpiadzie LangTECH z języka angielskiego, organizowanej przez Politechnikę Łódzką serdecznie zapraszamy na etap szkolny w dniu 15.10.2019 r. na godz. 8:50 do sali nr 60.

Powodzenia!
 
KOMUNIKAT
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Bełchatowie informuje, że dzień 14.10.2019 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.
 
 
UWAGA!
W dniu 11.10.2019 r. zajęcia lekcyjne będą odbywać się wg następującego harmonogramu.
 
 
ZAPROSZENIE
Dyrekcja szkoły wraz z Samorządem Uczniowskim ma zaszczyt zaprosić wszystkich nauczycieli, uczniów, rodziców i opiekunów, pracowników administracji i obsługi oraz wszystkich emerytowanych pracowników szkoły na uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej, które odbędą się 11.10.2019 r. o godzinie 11.30 w auli szkoły.
 
 
Opieka stomatologiczna

Zasady udzielania opieki stomatologicznej w roku szkolnym 2019/2020.

 
Uroczystość z okazji Dnia Patrona
8 października 2019 r. o godzinie 10:00 w auli szkolnej odbędzie się uroczystość z okazji Dnia Patrona.
Jak co roku, w dniu urodzin gen. Ludwika Czyżewskiego, uczniowie spotkają się, by uczcić pamięć Patrona. Przedstawiciele uczniów klas pierwszych złożą uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły.
Na uroczystość zapraszamy rodziców i opiekunów uczniów klas pierwszych Technikum Energetycznego, IV Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Branżowej I Stopnia.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 101 - 120 z 1566

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”