OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
English? Yes, I can!
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów SZKOŁY BRANŻOWEJ do wzięcia udziały w konkursie szkolnym z języka angielskiego, który odbędzie się 18.02.2020 r. o godzinie 9.40 w sali 11. Konkurs ten będzie obejmował znajomość zasad gramatyki, struktur leksykalno-gramatycznych i słownictwa. Zgłoszenia przyjmuje p. Monika Gawęda w sali 137 do 14.02. Na zwycięzców czekają nagrody! Zapraszamy!
 
Komunikat
W dniu 07 lutego odbędą się w sali nr 11 w godz. 10.40 - 12.15 (4,5 godz. lekcyjna) szkolne eliminacje do konkursu powiatowego KONKURSU WIEDZY O BHP I PRAWIE PRACY „BĄDŹ NAJLEPSZY – ZOSTAŃ MISTRZEM!”. Osoby zapisane u nauczycieli w sali nr 54 i 58 (M. Warzyńskiej i R. Herudzińskiego) proszone są o punktualne przybycie na konkurs.
 
Konkurs
SZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO "THE MASTER OF LISTENING"
Dnia 30.01.2020 r. odbył się konkurs językowy "The Master of Listening", którego głównym celem było rozwijanie umiejętności rozumienia tekstu słuchanego, poszerzenie zakresu słownictwa oraz praca z materiałami autentycznymi. W konkursie wzięło udział 45 uczniów naszej szkoły z klas liceum i technikum, a do drugiego etapu zakwalifikowało się 10 osób.
Czytaj całość
 
Akcja krwiodawstwa!!!
Zapraszam wszystkich pełnoletnich uczniów do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa, która odbędzie się 4 lutego (wtorek), w godzinach 9.00-12.00 w holu przed aulą ZSP nr 1.
Przypominam jednocześnie, iż należy przed oddaniem krwi pić dużo wody i rano zjeść śniadanie. Przychodzimy zdrowi i z dokumentem tożsamości.
Do zobaczenia
Agnieszka Wróblewska
 
Stypendia naukowe Marszałka Województwa Łódzkiego 2020
Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego informuje o ogłoszeniu XIV edycji jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego. Nabór wniosków o przyznanie stypendium odbędzie się w terminie od 27 stycznia 2020 r. do 21 lutego 2020 r.
Czytaj całość
 
Konkurs Piosenki Miłosnej
Wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w koncercie laureatów zapraszamy do zapisów u p. Iwony Krawczyk (sala nr 1) lub przez wiadomość na dzienniku elektronicznym do dnia 12.02.2020 r.
 
Image 
 
Test Sprawnościowy
W dniu 19.12.2019 r. w naszej szkole w sali gimnastycznej odbył się policyjny test sprawnościowy. W teście udział wzięły 73 osoby.
Najlepsi uczniowie:
1. Markiewicz Jakub klasa Ig/t - czas 1,16.
2. Radzicki Dominik klasa IIId - czas 1,19.
3. Mielczarek Paweł klasa IIIe/s - czas 1,21.
Czytaj całość
 
Szkolny konkurs z języka angielskiego
Konkurs „The Master of Listening” odbędzie się 30 stycznia o godz. 9:40 w sali nr 11. Serdecznie zapraszamy uczniów klas liceum i technikum biorących udział w konkursie.
Powodzenia i do zobaczenia!!!
 
KOMUNIKAT
Termin składania deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec-lipiec 2020 roku przez uczniów/absolwentów upływa:
- 07 lutego 2020 r. dla podstawy programowej 2017
- 22 lutego 2020 r. dla podstawy programowej 2012
Miejsce składania deklaracji: pokój nr 29.
 
KONKURS
„English Grammar”
Odbędzie się w dwóch etapach:
ETAP I - poziom podstawowy (test a,b,c).
Czasy: Present Simple, Present Continuous, Present Perfect, Present Perfect Continuous, Past Simple, Past Perfect, Past Continuous, Future Simple.
ETAP II - poziom rozszerzony (test abc, wypełnianie luk, tłumaczenie wyrazów i fragmentów zdań itp.).
Czasy teraźniejsze, czasy przeszłe, czasy przyszłe, czasowniki modalne, strona bierna (Passive Voice), mowa zależna (Reported Statements), zdania warunkowe (Conditionals), I wish/ If only.
ETAP III – opcjonalny.
TERMIN – 27.02.2020 r. godz. 9.00 (sala 218).
Do etapu II-go zakwalifikują się uczniowie z największą ilością punktów.
Zapisy u pani Izabeli Kurkowskiej (sala 218) i pani Anny Jaszczak (sala 218A). Informacje na temat zakresu materiału u pani Izabeli Kurkowskiej. Ostateczny termin zapisów do dnia 25.02.2020 r.
Organizatorzy konkursu: Izabela Kurkowska, Anna Jaszczak
 
Jarmark Świątecznej Dobroczynności
WYNIKI poszczególnych klas!

Miejsce I – klasa III b TE wych. p. Agata Stańczak
Miejsce II – klasa I ig TE wych. p. Izabela Jarzecka
Miejsce III – klasa III p/w LO wych. p. Ewa Wężyk-Simkowska

GRATULUJEMY!!!!
 
KOMUNIKAT
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Bełchatowie informuje, że dzień 10.01.2020 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.
 
Konkurs z języka angielskiego
Serdecznie zapraszamy uczniów wszystkich klas liceum i technikum do udziału w szkolnym konkursie z słuchania w języku angielskim pt. "The Master of Listening". Konkurs będzie się składał z dwóch etapów:
I etap - test wielokrotnego wyboru (a,b,c,d) oraz uzupełnianie luk jednym wyrazem.
II etap - zadania otwarte: pytania otwarte do różnych tekstów słuchanych na poziomie C1.
Konkurs odbędzie się 30.01.2020 r. w sali nr 11.
Zapisy u pani Izabeli Jarzeckiej w sali 60 i pani Iwony Serafin w sali 201. Można również wysłać wiadomość ze swoim zgłoszeniem do Pań na dzienniku elektronicznym. Ostateczny termin zapisania się to 27.01.2020 r.
 
Konkurs
Image
 
 
Zakończenie turnieju halowego o Puchar Dyrektora ZSP nr 1
10 drużyn, 106 uczestników, ponad 100 strzelonych bramek, kilkaset przepięknych interwencji bramkarzy, 0 kontuzji - to liczby ostatniego Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP nr 1. W tym roku szkolnym, w nowej zmienionej formule rozgrywek, toczyły się zmagania w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora Piotra Mielczarka. Do turnieju zgłosiło się 10 klas, które podzielone zostały na 3 grupy. Zwycięzcy grup stworzyli Ligę Mistrzów, drużyny z drugich miejsc zagrały w Lidze Europy.
Czytaj całość
 
STYPENDIA DLA NAJZDOLNIEJSZYCH
ZAWODOWCY W ŁÓDZKIEM - STYPENDIA DLA NAJZDOLNIEJSZYCH
 
 
Rusza rekrutacja do II tury - prosimy o szybkie składanie wniosków, gdyż liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu może decydować kolejność zgłoszeń.
Zgodnie z regulaminem projekt skierowany jest do uczniów technikum i szkoły branżowej.
Z programu wyłączeni są uczniowie, którzy korzystali z ww. stypendium w latach 2018-2019.
Szczegóły i formularz zgłoszeniowy na:
https://zawodowcy.lodzkie.pl/
 
Fotorelacja ze szkolnej Wigilii
Zgodnie z piękną tradycją w dn. 19.12.2019 r. uczciliśmy nadchodzące święta Bożego Narodzenia zorganizowaniem szkolnej Wigilii. Czytanie Słowa Bożego, wspólne kolędowanie i warsztaty tworzenia ozdób choinkowych wprowadziły nas w świąteczną atmosferę. Mamy nadzieję, że nadchodzące święta będą radosne i zaowocują pięknymi duchowymi przeżyciami.
Czytaj całość
 
Szkolny Klub Wolontariusza
W dniu 19.12.2019 r. grupa uczniów z klasy Ip/w LO i I b/h BSIST, w ramach szkolnego wolontariatu, aktywnie włączyła się w organizację spotkania w bełchatowskim Oratorium. Po raz kolejny mogliśmy zaoferować swoją pomoc Fundacji Pomagamy Dzieciakom Ziemi Łódzkiej, która każdego roku przed świętami Bożego Narodzenia przygotowuje paczki dla najbardziej potrzebujących dzieci z Bełchatowa.
Czytaj całość
 
Życzenia świąteczne
 
Image
 
 
JARMARK ŚWIĄTECZNEJ DOBROCZYNNOŚCI - fotorelacja
 
 
 
Image 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 101 - 120 z 1625

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”