OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Lista osób zakwalifikowanych na kurs
 
Konkurs na prezentację multimedialną
1. Przedmiotem konkursu jest opracowanie prezentacji multimedialnej (co najmniej 10 i co najwyżej 20 slajdów) w programie Power Point na temat: „Prąd naszym przyjacielem czy wrogiem?”.
2. Pracę należy oddać w terminie do 06.06.2012 r. (na płycie CD) pani Zdzisławie Sykuła lub panu Damianowi Maślance.
Czytaj całość
 
Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej
14 maja 2012 roku odbyła się runda finałowa mistrzostw szkoły w piłce nożnej chłopców. Najlepszą klasą w szkole została IIIbTE pokonując IiTE 8:1 oraz Ic/tTE 8:0. Wicemistrzostwo zdobyła IiTE wygrywając z Ic/tTE 3:2, która zajęła trzecie miejsce. Serdeczne gratulacje!
Czytaj całość
 
Międzynarodowy Dzień Ziemi
20 kwietnia w naszej szkole świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi. W obchodach tego ekologicznego święta wzięły udział klasy: IbTe, IIb1Te, IIb2TE oraz zaproszeni goście: przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Bełchatowie, Dyrekcja naszej szkoły, laureaci i uczestnicy II Powiatowego Konkursu Ekologicznego oraz Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Przyroda Bełchatowa – szanse i zagrożenia”, przedstawiciele lokalnych mediów.
Czytaj całość
 
II Powiatowy Konkurs Ekologiczny
16 kwietnia 2012 r. odbył się II Powiatowy Konkurs Ekologiczny zorganizowany przez nasza szkołę, pod patronatem  Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. Do konkursu przystąpiło 45 uczniów reprezentujących 5 szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Bełchatowskiego: ZSP nr 3 w Bełchatowie, ZSP nr 4 w Bełchatowie, I LO w Bełchatowie, II LO w Bełchatowie i ZSO w Zelowie. 
Czytaj całość
 
MATURA Z INFORMATYKI
Zdający egzamin maturalny z informatyki mają prawo sprawdzić poprawność działania komputera, na którym będą zdawać egzamin i wybranego przez siebie oprogramowania w dniu 14.05.2012 roku od 12.30 do 13.30 (sala 144).
 
Spotkanie prelekcyjne - Współczesne zagrożenia duchowe
W dniu 12.04.2012 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie, odbyły się spotkania prelekcyjne pt.: „Współczesne zagrożenia duchowe”. Jedno z nich adresowane było dla młodzieży naszej szkoły, a także gości z innych szkół.. Drugie zaś – do nauczycieli, katechetów, rodziców i osób zainteresowanych tematyką.
Czytaj całość
 
Zaśpiewajmy wraz, cały stadion nasz!!!
W związku z realizacją w naszej szkole projektu w ramach powiatowego grantu oświatowego „Kulturalny kibic” – warsztaty dla młodzieży ponadgimnazjalnej, zapraszamy chętnych uczniów naszej szkoły do udziału w meczu GKS Bełchatów – Cracovia Kraków, który odbędzie się 6.05.2012 r. (niedziela) o godzinie 17.00 na stadionie GKS w Bełchatowie.
Czytaj całość
 
Szkolny Turniej Poezji Anglojęzycznej
W piątek 13 kwietnia odbył się „II Szkolny Turniej Poezji Anglojęzycznej”, którego organizatorkami były anglistki Dorota Kochalska, Anna Jaszczak i Izabela Jarzecka.
Turniej ten składał się z dwóch części. W pierwszej części uczniowie czytali wybrany wiersz w języku angielskim, w drugiej interpretowali go w języku polskim.
Czytaj całość
 
Technik informatyk - egzamin zawodowy - trudne pytania

W serwisie tinfor.pl uczniowie z ok. 150 szkół rozwiązali już około 3000 testów. Poniżej przedstawiamy pytania, które statystycznie sprawiły odpowiadającym najwięcej trudności.

Czytaj całość

 
Harmonogram
Harmonogram zajęć z zakresu doradztwa zawodowego dla uczniów klas IV TE biorących udział w projekcie „Profesjonalnie przygotowani uczniowie szkół zawodowych – kluczem wejścia na lokalny rynek pracy”. Zajęcia odbywają się w sali nr 11.
Czytaj całość
 
Konkurs wiedzy o ochronie środowiska
Temat konkursu: Przyjaźń naturze
1.Konkurs jest przeznaczony dla uczniów ZSP nr 3 w Bełchatowie.
2.Przedmiotem konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej dotyczącej ochrony środowiska w Polsce i w krajach anglo- i niemieckojęzycznych. Praca może zawierać tekst w języku angielskim lub niemieckim.
3.Uczestnik przystępując do konkursu oświadcza, że jest autorem dostarczonej pracy.
Czytaj całość
 
KOMUNIKAT
Uczniowie I Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Bełchatowie chcący wziąć udział w projekcie „Nowoczesna szkoła zawodowa kluczem wejścia na lokalny rynek pracy II – kursy kwalifikacyjne dla uczniów ZSP nr 3 w Bełchatowie” finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego mogą przystąpić do drugiego naboru.
Czytaj całość
 
Katarzyna Wcisło laureatką XXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
W dniu 13 kwietnia w Państwowych Szkołach Budowlanych w Bytomiu odbył się Finał Centralny XXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Z naszej szkoły do rywalizacji przystąpiła Katarzyna Wcisło (4b), która w marcu w zawodach okręgowych zajęła 6 miejsce. W finałowych zmaganiach zmierzyło się 94 uczestników z różnych szkół z całej Polski. Nasza uczennica po rozwiązaniu zadań konkursowych otrzymała zaszczytny tytuł laureata.
Czytaj całość
 
Wyjazd do Domu Pomocy Społecznej w Zabłotach
W dniu 30.03.2012 r. uczniowie ZSP nr 3 w Bełchatowie wraz z opiekunami p. R. Bartoszewską i p. I. Jarzecką odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Zabłotach. Celem spotkania było nawiązanie współpracy ze środowiskiem lokalnym.
Czytaj całość
 
KOMUNIKAT
KURS SEP
Informujemy, że zajęcia z zakresu eksploatacji urządzeń i instalacji sieci elektroenergetycznych do 1 kV organizowane w ramach projektu „Nowoczesna szkoła zawodowa – kluczem wejścia na lokalny rynek pracy II – kursy kwalifikacyjne dla uczniów ZSP nr 3 w Bełchatowie” w dniu 18.04.2012 r. zostały odwołane.
Czytaj całość
 
VII Powiatowy Konkurs Historyczno - Literacki
30 marca 2012 roku w II Liceum Ogólnokształcącym w Bełchatowie odbył się VII Powiatowy Konkurs Historyczno – Literacki „Wybitni twórcy renesansu i ich epoka”. Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy o europejskim i polskim odrodzeniu oraz zainteresowanie młodzieży twórczością Jana Kochanowskiego.
Czytaj całość
 
Wyjazd klas górniczych do kopalni "Grudzień Las"
26 marca uczniowie klasy IIg i IIIg wraz z opiekunami wzięli udział w wycieczce do Kopalnia Piasku Kwarcowego „Grudzeń Las” niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego.
Czytaj całość
 
Wyjazd klas maturalnych do Częstochowy
20 marca, jak co roku, uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 pod opieką wychowawców, księży i katechetów, pojechali do Częstochowy. Po mszy, odprawionej w intencji maturzystów, uczniowie wyruszyli na drogę krzyżową poprowadzoną przez księży uczących w naszej szkole.
Czytaj całość
 
Święto 7 Dywizjonu Ułanów Lubelskich
Dnia 23.03.2012 r. młodzież z klasy I w LO (tzw. wojskowej) wraz z dyrektorem szkoły p. Piotrem Mielczarkiem oraz opiekunami uczestniczyła w uroczystych obchodach święta 7 Dywizjonu Ułanów Lubelskich im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego w Tomaszowie Mazowieckim. Jednostka ta od wielu lat sprawuje opiekę nad tymi klasami.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1161 - 1180 z 1314

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”