OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
CZĘŚĆ PRAKTYCZNA EGZAMINU ZAWODOWEGO

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA EGZAMINU ZAWODOWEGO
W SESJI CZERWIEC-LIPIEC 2019 – MODEL Z DOKUMENTEM (d)


17 czerwca (poniedziałek) 2019 roku

godzina 9:00 – przed aulą
• technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej – kwalifikacja B.22
• technik elektryk – kwalifikacja E.24 – Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych                            

godzina 13:00 – przed aulą
• technik budownictwa – kwalifikacja B.33 – Organizacja i kontrolowanie robót budowlanych  
• technik elektronik – kwalifikacja E.20 – Eksploatacja urządzeń elektronicznych

Czytaj całość
 
Test sprawnościowy
Dnia 29.05.2019 r. od godziny 10.00 do 14.00 odbędzie się w ZSP Nr 3 w Bełchatowie test policyjny (sprawnościowy). Zapraszamy wszystkich uczniów Naszej Szkoły do sprawdzenia swojej sprawności fizycznej. Zgłoszenia będą przyjmowane w pokoju nauczycieli wychowania fizycznego w dniu zawodów.
 
Image
 
 
Zawody powiatowe w piłce nożnej chłopców
Dnia 16 maja w Zelowie odbyły się zawody w piłce nożnej chłopców. Nasza szkoła wygrała z ZSP Zelów 3:0 oraz przegrała z ILO 1:2 i zajęła drugie miejsce w grupie. W meczu o trzecie miejsce przegraliśmy wyraźnie z ZSP Kleszczów, zajmując ostatecznie czwarte miejsce. Skład naszej drużyny: Michał Mielczarek, Ernest Kruszyński, Piotr Kowalczyk, Kacper Ksiąszczyk, Dawid Cheda, Daniel Włodarczyk, Jakub Chudzik, Michał Jaśkiewicz, Michał Szwej.
 
Oferta pracy
W związku z dynamicznym rozwojem produkcji i sprzedaży Spółka BEWA jeden z liderów w produkcji wody, napojów i soków poszukuje osoby na stanowisko:
PRACOWNIK SERWISU DS.GOSPODARKI WODNO-KANALIZACYJNEJ
Miejsce pracy: Ruszczyn obok miejscowości Piaski (pow. radomszczański, woj. łódzkie)

Co będzie należało do Twoich zadań:
•    naprawa instalacji sanitarnych
•    konserwacja instalacji wodno-kanalizacyjnej
•    wsparcie pracowników serwisu
Czytaj całość
 
Oferta pracy
W związku z dynamicznym rozwojem produkcji i sprzedaży Spółka BEWA jeden z liderów w produkcji wody, napojów i soków poszukuje osoby na stanowisko:
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce pracy: Ruszczyn obok miejscowości Piaski (pow. radomszczański, woj. łódzkie)

Co będzie należało do Twoich zadań:
•    obsługa wózka widłowego
•    załadunek i rozładunek towarów
•    wykonywanie prac związanych z funkcjonowaniem magazynu
•    utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy
Czytaj całość
 
OGŁOSZENIE
W dniu 16.05.2019 r. (czwartek) o godzinie 17:00 odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów. Na zebraniu rodzice zostaną poinformowani o proponowanych ocenach, zagrożeniach ocenami niedostatecznymi oraz o nieklasyfikowaniu uczniów.
 
Egzamin maturalny z informatyki
Zdający egzamin maturalny z informatyki w dniu 10.05.2019 r. o godz. 8.30 zobowiązani są sprawdzić poprawność działania komputera, na którym przeprowadzony zostanie egzamin, i wybranego przez siebie oprogramowania.
Proszę o zgłoszenie się do administratorów sal egzaminacyjnych:
    • sala 221 – C. Idzik,
    • sala 220A – M. Kubicki.
Obecność obowiązkowa.
Fakt sprawdzenia komputera zdający potwierdza podpisem na stosownym oświadczeniu.
 
Harmonogram
 
 
Matura 2019
 
 
Dzień 3 maja
Dla wszystkich Polaków majowe święto jest dniem szczególnym.

Dzień 3 maja ustanowiono świętem narodowym w dowód pamięci o przodkach, którzy pragnęli ocalić kraj przed upadkiem. Rocznice uchwalenia Konstytucji 3 Maja uroczyście obchodzili polscy patrioci już podczas rozbiorów, pomimo represji i sprzeciwu zaborców.

Ustawa zasadnicza była pierwszą konstytucją w Europie i drugą na świecie, po konstytucji Stanów Zjednoczonych. Regulowała zasady funkcjonowania władz państwowych oraz prawa i obowiązki obywateli Rzeczpospolitej Obojga Narodów. 3 maja 1791 roku Sejm Czteroletni uchwalił ustawę rządową, zwaną później Konstytucją 3 Maja. Dokument ten stał się symbolem tradycji niepodległościowych państwa polskiego.
Czytaj całość
 
Mistrzostwa Polski w Lutowaniu 2019
10 kwietnia 2019 r. we Włocławku rozegrano IV Edycję Mistrzostw Polski w Lutowaniu „RENEX SOLDERING CHAMPIONSHIP POLAND 2019”. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach – uczniów i studentów oraz pracowników firm. W każdej kategorii startuje 70 zawodników podzielonych na 14-osobowe grupy. W tym roku w kategorii „uczniowie i studenci” startowało 2 uczniów naszej szkoły: Jakub Jakubczyk i Mateusz Krawczyk – uczniowie klasy 4C/D TE, którzy w ramach realizowanego w szkole  projektu „Kosmiczna Wiedza” ukończyli kurs i otrzymali certyfikat IPC. Zadanie konkursowe polegało na zmontowaniu wg schematu obwodu drukowanego złożonego z elementów tht i smd. Na wykonanie zadania przewidziano 45 min., a ocenie podlegały mi.in: liczba wlutowanych elementów, poprawność i czystość montażu, przestrzeganie przez zawodników zasad bhp itp. Wyższą liczbę punktów zdobył Jakub Jakubczyk, który w swojej grupie zdobył 4 miejsce, a w ostatecznej klasyfikacji uplasował się na miejscu 17 – GRATULUJEMY!
Czytaj całość
 
Nabór
 
 
Oferta pracy
BESTGUM POLSKA Sp. z o.o.
Poszukuje kandydatów na stanowisko:
SPAWACZ-ŚLUSARZ
ELEKTRYK
MECHANIK

miejsce wykonywania pracy ROGOWIEC
Czytaj całość
 
Szkolny Konkurs Przyrodniczy
1 kwietnia 2019 roku odbył się Szkolny Konkurs Przyrodniczy, w którym uczestniczyło 46 uczniów naszej szkoły. Po zmaganiach z konkursowymi pytaniami wyłonieni zostali laureaci:
I miejsce – Bartosz Pawłowski- klasa III w
II miejsce - Pluciński Michał – klasa I De
III miejsce – Aleksandra Meyer – klasa II P
Laureatom gratulujemy sukcesu, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, którego tematyka znacznie wykraczała poza podstawę programową realizowaną w ramach poszczególnych przedmiotów przyrodniczych.
Czytaj całość
 
KOMUNIKAT
Od poniedziałku 29 kwietnia zajęcia dydaktyczne w ZSP nr 3 i CKP będą odbywać się zgodnie z nowym planem lekcji. W tym samym dniu o godz. 15:05 odbędzie się Rada Klasyfikacyjna Klas Maturalnych. Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego Klas Maturalnych odbędzie się we wtorek 30 kwietnia o godz. 13:00. Po uroczystości uczniowie spotykają się z wychowawcami w salach lekcyjnych.
 
OGŁOSZENIE
Ze względu na trwający w naszej szkole strajk nauczycieli uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów kl. III LO i IV TE planowana na dn. 26.04.2019 r. NIE ODBĘDZIE SIĘ.
O nowym terminie zostaną Państwo poinformowani drogą elektroniczną.
 
KOMUNIKAT
Od dnia 08.04.2019 r. do odwołania w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie odbędzie się strajk nauczycieli i pracowników szkoły. W związku z powyższym część zajęć dydaktycznych może odbyć się w formie zajęć opiekuńczo – wychowawczych.
Dyrekcja szkoły podejmie wszelkie działania, by zapewnić wszystkim uczniom opiekę na czas strajku.
Prosimy o śledzenie na bieżąco strony internetowej szkoły. Wszelkie informacje związane z organizacją pracy szkoły w czasie strajku prześlemy Państwu również poprzez dziennik elektroniczny.
 
XVI Bełchatowski Turniej Informatyczny
Szkolna Komisja Organizacyjna "BTI" przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie zorganizowała po raz XVI Bełchatowski Turniej Informatyczny w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, który się odbył dnia 2 kwietnia 2019 roku. Konkurs odbył się w formie eliminacji testu oraz części finałowej praktycznej.
Czytaj całość
 
Pielgrzymka maturzystów
W dniu 27.03 2019 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w pielgrzymce maturzystów do sanktuarium maryjnego na Jasnej Górze w Częstochowie. Tegoroczni maturzyści w czasie Eucharystii uroczyście złożyli akt zawierzenia się Matce Boskiej Częstochowskiej przed Jej cudownym obrazem. Wcześniej wzięli aktywny udział w Drodze Krzyżowej na jasnogórskich wałach. Miejmy nadzieję, że wspólna modlitwa zaowocuje zdanym pomyślnie egzaminem dojrzałości, a sami maturzyści będą długo jeszcze zbierać duchowe owoce tej pielgrzymki.
Czytaj całość
 
Konkurs
II Powiatowy Konkurs Wiedzy o BHP i Prawie Pracy „BĄDŹ NAJLEPSZY – ZOSTAŃ MISTRZEM!” - wyniki.

Tematem konkursu była szeroko rozumiana tematyka BHP i Prawa Pracy. Konkurs adresowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych w powiecie bełchatowskim.
Konkurs odbył się 22 marca pod patronatem Państwowej Inspekcji Pracy – Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi, Starostwa Powiatowego w Bełchatowie oraz SAN Bełchatów.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 121 - 140 z 1516

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”