OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
ORANGE FUNKLASA
Uczniowie klasy 3b TE, grupa SZEŚCIOPAK jest już w ćwierćfinale!  W zawziętej rywalizacji trafiliśmy do zwycięskiej 16.  Teraz przygotowaliśmy dwa projekty: EuroCook 2012 i Apel o Fair Play dostępne na stronie http://www.funklasa.pl/projekty/grupa/1339.
Czytaj całość
 
UWAGA NIE PRZEGAP!!!
Miło nam zawiadomić, że Nasza Szkoła zakwalifikowała się do udziału w akcji charytatywnej "Warto Być Dobrym". Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1-2 LO i ZSZ oraz klas 1-3 TE do czynnego udziału w konkursie związanym z akcją, w którym główną nagrodą jest rower marki KROSS.
Czytaj całość
 
Ferie 2012
                                                                                                                                                                                               
Chcesz poznać swoje predyspozycje zawodowe
oraz określić zainteresownia, by świadomie zaplanować
swoją dalszą ścieżkę edukacyjno - zawodową?
 
Czytaj całość
 
Spotkanie uczniów z przedstawicielami Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu

24 stycznia uczniowie klas 3S LO, 3P2 LO, 3W LO i 4Be TE uczestniczyli wraz z opiekunami w spotkaniu z przedstawicielami Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, którzy przekazali informacje o pełnym spectrum możliwości, jakie daje studiowanie w uczelni.

Czytaj całość
 
Praca Szkolnego Klubu Wolontariusza doceniona
Dyrekcja Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej, doceniając działalność naszej młodzieży dla podopiecznych placówki, do Urzędu Miasta Bełchatowa skierowała wniosek o nominowanie Szkolnego Klubu Wolontariusza wraz z opiekunami do tytułu Wolontariusz Roku 2011.
Czytaj całość
 
Profesjonalnie przygotowani uczniowie szkół zawodowych
W Technikum Energetycznym w Bełchatowie rozpoczęła się realizacja projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego „Profesjonalnie przygotowani uczniowie szkół zawodowych – kluczem wejścia na lokalny rynek pracy”. Projekt realizowany będzie do 31.08.2013 roku.
Czytaj całość
 
Nowoczesna szkoła zawodowa
„Nowoczesna szkoła zawodowa kluczem wejścia na lokalny rynek pracy  – kursy kwalifikacyjne dla uczniów ZSP nr 3 w Bełchatowie”

W I Zasadniczej Szkole Zawodowej w Bełchatowie rozpoczęła się realizacja projektu „Nowoczesna szkoła zawodowa kluczem wejścia na lokalny rynek pracy II – kursy kwalifikacyjne dla uczniów ZSP nr 3 w Bełchatowie” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany będzie do 31.12.2012 roku.
Czytaj całość
 
XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Jak co roku, od 10 lat, graliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Tegoroczny XX Finał WOŚP prowadzony był pod hasłem „GRAMY Z POMPĄ! ZDROWA MAMA, ZDROWY WCZEŚNIAK, ZDROWE DZIECKO!”.
Czytaj całość
 
Jeden procent podatku dla szkoły
Informujemy, że dzięki Państwa hojności i skorzystaniu z możliwości odpisania 1% podatku na rzecz szkoły, z końcem roku na jej konto wpłynęła kwota ponad 700 zł.
Czytaj całość
 
ORANGE FUNKLASA
Uczniowie klasy 3b TE zapraszają wszystkich do udziału w głosowaniu w konkursie „Kibicuj razem z ORANGE”. Do konkursu zgłosiło się z całej Polski 3280 grup, 99 z nich wykonało zadania konkursowe.
Czytaj całość
 
Weź udział i wygraj wyjazd na mecz otwarcia Stadionu Narodowego!
Serdecznie zapraszamy wszystkie polskie szkoły do udziału w ogólnopolskim konkursie na "Hymn Kibica".
Nagrodą w konkursie jest wyjazd dla zwycięskiej grupy na mecz otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie, 29 lutego 2012 r.!!!
Czytaj całość
 
ENERGETYK Z PASJĄ
W atmosferze Świąt Bożego Narodzenia, kolejny już raz, w ZSP nr 3 zorganizowana została impreza charytatywno-rozrywkowa pod hasłem "Energetyk z pasją".
Tematem przewodnim spotkania były przygotowania do EURO 2012, a w jego trakcie zaprezentowali się wokaliści, zespoły (M.A.K, No już wyłącz), talenty taneczne (Puppets Crew), orkiestra Suchcice i Okolice z gminy Drużbice oraz talenty fotograficzne naszej szkoły. 
Czytaj całość
 
Świąteczny wolontariat 2011 r.
Święta Bożego Narodzenia to czas radości i miłości. W tym świątecznym okresie wolontariusze naszego szkolnego klubu zaangażowali się w wiele charytatywnych przedsięwzięć. Uczniowie pomogli w organizacji paczek świątecznych dla dzieci z najbiedniejszych rodzin i pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie.
Czytaj całość 
 
Spotkanie z...
Dnia 16.12.2011 wybrani uczniowie klas IIIp1 LO, IIIp2 LO, IIp2 LO, II s/w LO, IVb TE, IVb/j TE, IVi TE, III mb pod opieką nauczycieli języka angielskiego udali się w dwugodzinną podróż Norweskimi Liniami Lotniczymi "Norwegian". Na pokładzie samolotu powitała nas stewardessa pani Aleksandra Olejniczak.
 
Bezpieczne kibicowanie w ZSP nr 3
Dnia 15.12.2011 roku odbyła się w auli ZSP nr 3 w Bełchatowie prelekcja dla rodziców. Kilkuset rodziców i opiekunów uczniów naszej szkoły, miało okazję dowiedzieć się więcej o świecie kibiców z regionu łódzkiego.
Czytaj całość
 
I Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej
14 grudnia 2011 roku odbył się I Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej. Celem konkursu było wspieranie zdolnych wokalnie uczniów i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych oraz sprawności językowej. Organizatorkami konkursu były nauczycielki języka angielskiego Izabela Jarzecka, Dorota Kochalska i Anna Jaszczak.W skład jury wchodziły Pani Dyrektor Anna Moreń, Pani Izabela Jarzecka, Pani Dorota Kochalska, Pani Agnieszka Jędrzejewska- Florczyk.
Czytaj całość
 
Lekcja pokazowa z języka angielskiego
Dnia 9.12.2011 roku została przeprowadzona lekcja pokazowa z języka angielskiego poprowadzona przez konsultantkę metodyczną wydawnictwa Pearson Longman - Panią mgr Ewę Wilmańską.
Uczestnikami lekcji byli uczniowie klasy I g TE (grupa z wiodącym językiem angielskim) i nauczyciele języka angielskiego oraz Pani wicedyrektor szkoły Anna Moreń.
Czytaj całość
 
Szkoła samodzielnego myślenia
W dniach 15-16 grudnia 2011 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego „Szkoła samodzielnego myślenia” przeprowadzone zostało badanie mające na celu diagnozę kompetencji kluczowych uczniów. Wzięli w nim udział uczniowie kl. Ii TE oraz IVi TE.
Czytaj całość
 
Sukcesy uczniów TE
Uczniowie naszej szkoły Milena Rogozińska, Angelika Owczarek i  Dominik Zatorski odebrali z rąk wicemarszałek Doroty Ryl oraz Anny Rabiegi, przewodniczącej Komisji Nauki, Kultury i Sportu Sejmiku Województwa Łódzkiego, roczne stypendium na wydatki edukacyjne. 
Czytaj całość
 
Powiatowe zawody w tenisie stołowym
W dniu 14.12.2011 r. w Zelowie odbyły się Powiatowe zawody w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt w ramach LICEALIADY.
Dziewczęta w składzie: Fila Daria II p2 LO i Rychlewicz Klaudia II P1 LO zajęły IV miejsce, natomiast chłopcy w składzie: Piotrowski Marcin III g TE i Łudczak Patryk III w LO zajęli V miejsce w powiecie.
Opiekunami drużyn byli nauczyciele wychowania fizycznego: Jacek Koszek i Tomasz Piotrowski.
 
««  start « poprz. 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1281 - 1300 z 1397

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”