OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
KONKURS
2 kwietnia 2019 r. (wtorek) odbędzie się konkurs „Mam Talent”. W konkursie mogą brać udział uczniowie, którzy posiadają talent muzyczny, artystyczny, aktorski, techniczny itp. Zapisy do konkursu u pani Izabeli Kurkowskiej w sali nr 137.
Serdecznie zapraszamy!!!
 
SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY
Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym, który odbędzie się 1.04.2019 r.
Zagadnienie i forma konkursu mają za zadanie pogłębić i zintegrować wiedzę przyrodniczą i ekologiczną realizowaną w ramach biologii, geografii, chemii i fizyki.
Wszystkich chętnych uczniów prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa do p. Ewy Wężyk – Simkowskiej lub p. Agnieszki Karasińskiej – Nowackiej do dnia 26.03.2019 r.
Czytaj całość
 
KONCERT ŻYCZEŃ Z OKAZJI DNIA KOBIET - FOTORELACJA
                                                                                                                                                                                                              
Image
 
Czytaj całość
 
Dzień Kobiet

                                                                                                                                                                                                    

Image

 
 
OGŁOSZENIE
 
 
 
Ostatki w naszej szkole
                                                                                                                                                                                                              
Image
 
Czytaj całość
 
Ostatki
                                                                                                                                                                                                              
Image
 
 
Warsztaty językowo - komputerowe
Dnia 27.02.2019 r. uczniowie klasy II Ie Te wraz z Panią Renatą Bartoszewską i Izabelą Jarzecką udali się po raz kolejny z wizytą do Integracyjnego Przedszkola Samorządowego nr 3 w Bełchatowie. Przedszkolaki z grupy Krasnoludków z niecierpliwością oczekiwały na spotkanie z naszą młodzieżą. Najpierw odbyło się miłe powitanie, a potem ciekawe zajęcia w języku angielskim, których celem było przyswojenie słownictwa związanego z Walentynkami. Uczennice Amelia i Julia przygotowały ciekawe gry i zgadywanki językowe. Uczniowie: Kacper, Krzysztof i Marcel projektowali kartki walentynkowe z naszymi przedszkolakami na komputerach. Radości nie było końca, a chętnych do wydrukowania ich własnej kartki nie brakowało. Następnie były zabawy ruchowe i słodki poczęstunek. Cieszymy się, że młodzież tak chętnie angażuje się w przygotowanie zajęć dla naszych milusińskich. Miło nam, że nasi uczniowie w przyjemny i zabawny sposób dzielą się z przedszkolakami swoją wiedzą językową i umiejętnościami komputerowymi. Z naszych obserwacji wynika, iż obie strony bawią się świetnie ze sobą.
Czytaj całość
 
Bal Karnawałowy w DPS
W środę 27 lutego 2019 roku odbył się bal karnawałowy w Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie. We wspólnej zabawie uczestniczyli pensjonariusze DPS, uczniowie SOSW w Bełchatowie oraz uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły. Zabawa taneczna przy muzyce, prezentacje tańców z różnych regionów świata i wspólny śpiew przy akompaniamencie gitary to tylko niektóre atrakcje tego spotkania.
Dziękujemy dyrekcji, pracownikom i podopiecznym DPS za gościnność i miłe przyjęcie, cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny spotkać się i bawić się  razem z Wami.
Czytaj całość
 
Komunikat - zmiana terminu eliminacji szkolnego konkursu BHP
Eliminacje szkolne do etapu powiatowego odbędą się 15 marca w sali nr 11 o godzinie 8.50.
W eliminacjach biorą udział uczniowie naszej szkoły, którzy już wcześniej zgłosili się do konkursu. Etap powiatowy odbędzie się 22 marca, o godz. 10.00 w sali nr 11. Serdecznie zapraszamy.
Wszelkich dodatkowych informacji udzielają koordynatorzy konkursu M. Warzyńska sala 54 i R. Herudziński sala 58.
 
OGŁOSZENIE
Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do organizacji i występów na KONCERCIE ŻYCZEŃ Z OKAZJI DNIA KOBIET.
Zgłoszenia do piątku (01.03.2019) do pani Iwony Krawczyk (sala nr 1).
 
KONKURS
15 marca w Zelowie odbędzie się konkurs językowo-informatyczny. Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować krótki (max. 3 -minutowy) spot reklamowy w formie multimedialnej promujący naukę języka angielskiego. Zgłoszenia do konkursu do 8 marca.
Szczegóły konkursu dostępne u pani Iwony Krawczyk (sala nr 1).
 
KONKURS
5 marca odbędzie się w Kleszczowie konkursu muzyczny, której tegorocznym motywem przewodnim będzie „Best of Musicals”. W konkursie mogą brać udział soliści, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne (do 3 osób). Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 lutego.
Szczegóły konkursu dostępne u pani Iwony Krawczyk (sala nr 1).
 
Szkolenie
                                                                                                                                                                                                              
Image
 
 
Jeżycjada
                                                                                                                                                                                                              
Image
 
 
Deklaracja na rzecz edukacji przyszłości
Tym, którym leży na sercu dobro polskiej szkoły, proponuję podjęcie wspólnej pracy w ramach deklaracji na rzecz edukacji przyszłości. Wszystkie działania, które realizuje Rząd RP i Ministerstwo Edukacji Narodowej, służą podniesieniu jakości polskiej oświaty i są spełnieniem oczekiwań społeczeństwa.
Założenia realizowanej od 3 lat reformy edukacji były szeroko konsultowane z rodzicami, nauczycielami, dyrektorami szkół i placówek oświatowych oraz z samorządami. Na system edukacji patrzymy całościowo, przez pryzmat potrzeb i oczekiwań ucznia, rodzica i nauczyciela. Zwiększyliśmy nakłady na różne działania edukacyjne o ok. 10 mld zł. Zmniejszamy również ubóstwo wśród dzieci i młodzieży, upowszechniamy wychowanie przedszkolne. Dostosowujemy kształcenie i doskonalenie nauczycieli do wyzwań współczesnej szkoły. Rozpoczęliśmy też proces stopniowego podnoszenia wynagrodzeń nauczycieli.

Czytaj calość
 
 
List Pani Minister

List Pani Minister

 

 
Konkurs
                                                                                                                                                                                                              
Image
 
 
"Kino na temat"
7.02.2019 r. w ramach realizacji programu edukacji medialnej oraz programu profilaktyczno-wychowawczego w obszarze profilaktyki uzależnień uczniowie pięciu klas naszej szkoły ( Ip/w, IIp/w, IIp, IIICeM i III De) uczestniczyli w projekcji filmu "Mój piękny syn" - opartego na faktach, przejmującego dramatu o zmaganiach ojca z problemem narkomanii syna i relacjach w rodzinie dotkniętej tym problemem. Film został wyświetlony w ramach projektu "Kino na temat".
Czytaj całość
 
Podsumowanie współzawodnictwa sportowego
06.02.2018 r. w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu bełchatowskiego w roku szkolnym 2017/2018. Miło nam poinformować, że wyróżnieni zostali dwaj uczniowie naszej szkoły Michał Oracz i Szymon Woźniak, a Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 zajął III miejsce.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 141 - 160 z 1491

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”