OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Halowy turniej piłki nożnej
Nauczyciele wychowania fizycznego zapraszają do udziału uczniów naszej szkoły w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSP nr 3 Piotra Mielczarka. Celem zawodów jest popularyzacja piłki nożnej i propagowanie aktywnej formy wypoczynku. Turniej rozegrany zostanie systemem pucharowym w terminie 15.11.2017-22.12.2017r.  Ilość zawodników w drużynach - max. 12 osób/możliwe składy mieszane, podczas meczu – pięciu zawodników, czas gry 2 x 10 min. (finały i półfinały 2x15 min.). Mecze rozgrywane będą od  godz. 14. Zainteresowane klasy prosimy o zgłaszanie drużyn u swoich nauczycieli wychowania fizycznego. Prosimy o dostarczenie listy zawodników i wskazanie kapitana drużyny (należy podać numer telefonu). Na drużyny uczestniczące w turnieju czekają nagrody. Wzorem ubiegłego roku zwycięska drużyna będzie mogła zmierzyć się z Drużyną Gwiazd złożoną z nauczycieli ZSP nr 3  i  CKP. Dodatkowe informacje można uzyskać u sędziego turnieju p. Marka Polaka - poniedziałek 13.20 -14.55 i piątek 9.40 i 10.25.
 
REKRUTACJA DO V EDYCJI SZKOLENIA Z ZAKRESU IPC
Zainteresowani uczniowie i uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Bełchatowie ponownie mają szansę zdobyć w szkole umiejętności poszukiwane na rynku pracy w zakresie zaawansowanych metod lutowania i napraw pakietów elektronicznych.
Od 26 października do 10 listopada 2017 r. trwać będzie nabór do V edycji szkolenia z zakresu IPC.

Uczestnikami projektu mogą być uczniowie lub uczennice ZSP nr 3 w Bełchatowie uczący się w zawodzie technika:
- urządzeń i systemów energetyki odnawialnej,
- elektronika,
- elektryka,
- informatyka.

Czytaj całość
 
KOSMICZNA WIEDZA
                                                                                                                                                                                                              
Image
 
 
 
PRACA DLA SPAWACZY MAG 135
Oferujemy stabilną pracę dla Spawaczy MAG 135, bez delegacji.
Możliwe miejsca pracy: Wieluń, okolice Bełchatowa lub Kluczbork.
Zapewniamy dofinansowanie do obiadów w stołówce firmowej, możliwe zakwaterowanie.

Możliwość pracy na podstawie umów o pracę lub zlecenie lub na działalności gospodarczej.
Przy umowie o pracę lub zlecenie zapewniamy od 4000 zł brutto / miesiąc.
Na działalności od 5000 zł NETTO / miesiąc.
Wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo.

Istnieje możliwość zatrudnienia osób bezpośrednio po kursach – do przyuczenia pod okiem wykwalifikowanych spawaczy.

Zainteresowane osoby Prosimy o kontakt pod numerem tel. 604 208 872.
Natomiast aktualne certyfikaty razem z CV Proszę kierować na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 
"SEMPER FIDELIS" - rekonstrukcja historyczna
W sobotę (7.10.2017) odbyła się inscenizacja historyczna „Semper Fidelis – Zawsze Wierni”, zorganizowana w ramach obchodów Dnia Patrona przez naszą szkołę we współpracy ze Starostwem Powiatu Bełchatowskiego oraz grupą rekonstrukcji historycznej Infanterie-Regiment 73.
Pogoda dopisała, publiczność nie zawiodła, a widowisko starannie i zgodnie z realiami historycznymi zostało przedstawione przez blisko 80 rekonstruktorów i statystów odtwarzających ludność cywilną, która prawie w całości składała się z uczniów i nauczycieli ZSP nr 3 oraz ich rodzin. Efekty pirotechniczne, samolot, umundurowanie i wyposażenie polskich i niemieckich żołnierzy oraz sceny, które autentycznie miały miejsce podczas pierwszych dni września 1939r., opatrzone komentarzem lektora znanego jako „Irytujący Historyk” i wzbogacone oprawą słowno-muzyczną, stworzoną specjalnie na tę okazję, nie tylko pomogły widzom przenieść się w czasie, ale również dostarczyły niezapomnianych wrażeń i wzruszeń.
Czytaj całość
 
Test sprawności fizycznej dla klas pierwszych liceum
Wszystkich uczniów klas pierwszych liceum zapraszamy do udziału w teście sprawności fizycznej. Test przeprowadzony zostanie na lekcjach wychowania fizycznego w dniach od 23 do 27.10.2017 r. Zadaniem uczestników testu będzie pokonanie toru przeszkód, który jest wykorzystywany podczas egzaminów kwalifikacyjnych dla osób ubiegających się o pracę w Policji. Uczniowie, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli podejść do testu wraz ze swoją klasą, będą mogli skorzystać z szansy zmierzenia się z nim w innym terminie (listopad 2017 r.). Zainteresowanych prosimy o kontakt z organizatorem testu – Panem Markiem Polakiem.
W styczniu 2018 r. odbędą się zawody szkolne, w czasie których wyłonieni zostaną mistrz i mistrzyni szkoły w teście sprawności fizycznej. Na zwycięzców styczniowych  zawodów czekają ciekawe nagrody.
 
XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego TĘCZA
Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej POKOLENIE, jak co roku, ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego TĘCZA.
 
Udział w Konkursie polega na wykonaniu indywidualnej (bez pomocy osób trzecich) pracy plastycznej na temat "Świat w kolorach". Dopuszcza się następujące formy prac indywidualnych:
• rysunek (format A4 lub A3) wykonany dowolną techniką,
• praca malarska (format A4 lub A3) wykonana dowolną techniką,
• wycinanka, wydzieranka, kolaż (format A4 lub A3) wykonany dowolną techniką,
• zestaw fotografii (3-5 zdjęć) dowolnego formatu;
Czytaj całość
 
Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej stał się okazją, aby przypomnieć o roli tych wszystkich, którzy pełnią niezwykle ważną funkcję w życiu młodych ludzi – są przewodnikami, ujawniają pasje, odkrywają talenty, pomagają poznawać świat, inspirują i motywują do podejmowania wyzwań, są współautorami uczniowskich sukcesów. Dlatego 13 października odbyło się spotkanie i koncert przygotowany przez uczniów naszej szkoły. Został on zadedykowany wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pracownikom administracji i obsługi. Uczniowie ofiarowali nauczycielom bukiet melodii wraz z odrobiną wzruszeń.
Czytaj całość
 
Dzień Edukacji Narodowej

                                                                                                                                                                                                    

Image


 
 
Relacja z biegu pierwszoklasistów
W dniu 10 października 2017 roku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 odbył się bieg pierwszoklasistów. W końcu udało się przeprowadzić zawody. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 1 Energola, dużo czy mało? Zależy od osiągniętego miejsca. Odkrywając tajemnicę długości biegu. Było to 1200m. Niesprzyjająca aura wystraszyła wielu potencjalnych zwycięzców, którzy mogli zdobyć super cenne nagrody od Pana Dyrektora. Mimo tego część młodzieży nie zraziła się i wzięła udział w tej "fascynującej" rywalizacji. Do faworytów "koniecznie" zaliczaliśmy  Wiktorię Konieczną z klasy 1PW, która okazała się najlepsza w powiatowych, indywidualnych biegach przełajowych i zapisała się jako pierwsza w historii szkoły wśród dziewcząt zdobywając drugie miejsce w zawodach wojewódzkich w ramach Licealiady w Uniejowie. Biorąc pod uwagę fakt, że jest dopiero w pierwszej klasie, ma szansę cały czas poprawiać swoje rekordy.
 
 
ZAKOPANE
Na trwającą trzy dni wycieczkę (5-7.10.2017) do „stolicy Tatr” wybrali się uczniowie z klasy IV Ie Technikum Energetycznego. Z Piotrkowa do Krakowa - pociągiem, dalej autobusem do Zakopanego, gdzie dotarli w czwartek po południu. Już pierwszego dnia wyruszyli na górski szlak prowadzący do Hali Kondratowej. Prawdziwym wyzwaniem był jednak drugi dzień – marsz nad Czarny Staw Gąsienicowy w zimowej aurze. W drodze powrotnej odwiedzili Schronisko Murowaniec, aby na chwilę odpocząć i skosztować gorących napojów. Do domu wracali zmęczeni, ale nadal w świetnym nastroju.
Czytaj całość
 
XLIV OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ
Serdecznie zapraszamy do udziału w XLIV edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej. Eliminacje szkolne (zawody I stopnia)  odbędą się w piątek 20 października 2017 r. o godz. 9.00. Ze względów organizacyjnych (przygotowanie sal i zestawów testów) prosimy o zgłoszenie swojego udziału do wtorku (17 X) do nauczycieli przedmiotów zawodowych (p. E. Murlikiewicz - elektrycy, p. S. Grzelczak - mechanicy, p. J. Napora - technik budownictwa) lub bezpośrednio do pani Anity Chudzik.
Czytaj całość
 
Oferta pracy
Firma MAJAMI Sp. z o.o. Sp.k.
Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier/Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Bełchatów
Czytaj całość
 
OD SZKOLENIA DO ZATRUDNIENIA
PROJEKT DLA CIEBIE
GWARANTUJĄCY
ZDOBYCIE DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO
 
Zapraszamy do udziału w programie unijnym współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego, dzięki któremu uzupełnisz lub podniesiesz swoje kwalifikacje.
 
 
Stypendia św. Mikołaja Fundacji Świętego Mikołaja
W naszej szkole uczniowie mogą otrzymać stypendium św. Mikołaja. Regulamin stypendium, wniosek dla ucznia, zasady dokumentowania i obliczania dochodu, karta oceny ucznia oraz inne materiały dostępne są na stronie internetowej: https://stypendia.mikolaj.org.pl.

UWAGA!!!!
Wnioski składamy do środy 11.10.2017 r. do gabinetu nr 62.
Z uwagi na termin składania wniosków proszę o pilny kontakt zainteresowanych stypendium uczniów.
Koordynator – Agnieszka Jędrzejewska-Florczyk (psycholog szkolny)
Czytaj całość
 
Reaktywacja szczęśliwego numerka!
Od dnia dzisiejszego losujemy szczęśliwy numerek, który zwalnia ucznia z odpowiedzi ustnej! Codziennie rano wyznaczona osoba z Samorządu Uczniowskiego w obecności nauczyciela przed godziną 8.00 losuje szczęśliwy numerek.
Powodzenia.
 
LIGA LEKKOATLETYCZNA
2 października odbyły się na naszym stadionie Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców. Dziewczyny z naszej szkoły zajęły 3 miejsce zdobywając 981 punktów. Trzech punktów zabrakło im do awansu na zawody rejonowe. Najbardziej wartościowy wynik osiągnęła Wiktoria Konieczna przebiegając 400m w 61,5 sek. co dało naszej drużynie 138 pkt. Barw naszej drużyny broniły: Nikola Dębska, Nina Terkiewicz, Natalia Dziewięcka, Wiktoria Konieczna, Dominika Strzelczyk, Natalia Biegańska, Aleksandra Paszkiewicz, Patrycja Goździewicz, Paulina Gołuch, Patrycja Walos, Natalia Bator i Patrycja Bożek.
Lepiej spisali się chłopcy, którzy zajęli 2 miejsce zdobywając 1024 punkty i awansowali do zawodów rejonowych w Piotrkowie Tryb. Najwartośćiowszym rezultatem popisał się Szymon Woźniak przebiegając 100m w 11,3 sek. co dało drużynie 153 pkt.
Czytaj całość
 
Bieg pierwszoklasistów
Bieg pierwszoklasistów o puchar dyrektora szkoły planowany na 5 października nie odbył się z powodu złej pogody. Bieg odbędzie się 10 października o godz. 12.30.
 
Zaproszenie
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Bełchatowie zaprasza na inscenizację historyczną bitwy z 1939 roku, która odbędzie się dnia 07.10.2017 r. o godz. 15.30.
 
Image
 
 
Zaproszenie do udziału w zawodach Strzeleckich
Zapraszamy osoby chętne do udziału w zawodach Strzeleckich z okazji Dnia Patrona Szkoły gen. L. Czyżewskiego.
Zawody odbędą się dn. 7.10.2017 r. o godz. 13.00 w Strzelnicy ZSP Nr 3 w Bełchatowie.
Zgłoszenia prosimy przesłać na adres mailowy: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , lub bezpośrednio do p. J. Bogackiej i K. Zwolińskiej (pokój nauczycieli wychowania fizycznego) do dn. 5.10.2017 r.
Liczba miejsc ograniczona (max 30 osób). Liczy się kolejność zgłoszeń.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 141 - 160 z 1184

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”