OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
UWAGA NIE PRZEGAP!!!
Miło nam zawiadomić, że Nasza Szkoła zakwalifikowała się do udziału w akcji charytatywnej "Warto Być Dobrym". Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1-2 LO i ZSZ oraz klas 1-3 TE do czynnego udziału w konkursie związanym z akcją, w którym główną nagrodą jest rower marki KROSS.
Czytaj całość
 
Ferie 2012
                                                                                                                                                                                               
Chcesz poznać swoje predyspozycje zawodowe
oraz określić zainteresownia, by świadomie zaplanować
swoją dalszą ścieżkę edukacyjno - zawodową?
 
Czytaj całość
 
Spotkanie uczniów z przedstawicielami Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu

24 stycznia uczniowie klas 3S LO, 3P2 LO, 3W LO i 4Be TE uczestniczyli wraz z opiekunami w spotkaniu z przedstawicielami Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, którzy przekazali informacje o pełnym spectrum możliwości, jakie daje studiowanie w uczelni.

Czytaj całość
 
Praca Szkolnego Klubu Wolontariusza doceniona
Dyrekcja Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej, doceniając działalność naszej młodzieży dla podopiecznych placówki, do Urzędu Miasta Bełchatowa skierowała wniosek o nominowanie Szkolnego Klubu Wolontariusza wraz z opiekunami do tytułu Wolontariusz Roku 2011.
Czytaj całość
 
Profesjonalnie przygotowani uczniowie szkół zawodowych
W Technikum Energetycznym w Bełchatowie rozpoczęła się realizacja projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego „Profesjonalnie przygotowani uczniowie szkół zawodowych – kluczem wejścia na lokalny rynek pracy”. Projekt realizowany będzie do 31.08.2013 roku.
Czytaj całość
 
Nowoczesna szkoła zawodowa
„Nowoczesna szkoła zawodowa kluczem wejścia na lokalny rynek pracy  – kursy kwalifikacyjne dla uczniów ZSP nr 3 w Bełchatowie”

W I Zasadniczej Szkole Zawodowej w Bełchatowie rozpoczęła się realizacja projektu „Nowoczesna szkoła zawodowa kluczem wejścia na lokalny rynek pracy II – kursy kwalifikacyjne dla uczniów ZSP nr 3 w Bełchatowie” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany będzie do 31.12.2012 roku.
Czytaj całość
 
XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Jak co roku, od 10 lat, graliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Tegoroczny XX Finał WOŚP prowadzony był pod hasłem „GRAMY Z POMPĄ! ZDROWA MAMA, ZDROWY WCZEŚNIAK, ZDROWE DZIECKO!”.
Czytaj całość
 
Jeden procent podatku dla szkoły
Informujemy, że dzięki Państwa hojności i skorzystaniu z możliwości odpisania 1% podatku na rzecz szkoły, z końcem roku na jej konto wpłynęła kwota ponad 700 zł.
Czytaj całość
 
ORANGE FUNKLASA
Uczniowie klasy 3b TE zapraszają wszystkich do udziału w głosowaniu w konkursie „Kibicuj razem z ORANGE”. Do konkursu zgłosiło się z całej Polski 3280 grup, 99 z nich wykonało zadania konkursowe.
Czytaj całość
 
Weź udział i wygraj wyjazd na mecz otwarcia Stadionu Narodowego!
Serdecznie zapraszamy wszystkie polskie szkoły do udziału w ogólnopolskim konkursie na "Hymn Kibica".
Nagrodą w konkursie jest wyjazd dla zwycięskiej grupy na mecz otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie, 29 lutego 2012 r.!!!
Czytaj całość
 
ENERGETYK Z PASJĄ
W atmosferze Świąt Bożego Narodzenia, kolejny już raz, w ZSP nr 3 zorganizowana została impreza charytatywno-rozrywkowa pod hasłem "Energetyk z pasją".
Tematem przewodnim spotkania były przygotowania do EURO 2012, a w jego trakcie zaprezentowali się wokaliści, zespoły (M.A.K, No już wyłącz), talenty taneczne (Puppets Crew), orkiestra Suchcice i Okolice z gminy Drużbice oraz talenty fotograficzne naszej szkoły. 
Czytaj całość
 
Świąteczny wolontariat 2011 r.
Święta Bożego Narodzenia to czas radości i miłości. W tym świątecznym okresie wolontariusze naszego szkolnego klubu zaangażowali się w wiele charytatywnych przedsięwzięć. Uczniowie pomogli w organizacji paczek świątecznych dla dzieci z najbiedniejszych rodzin i pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie.
Czytaj całość 
 
Spotkanie z...
Dnia 16.12.2011 wybrani uczniowie klas IIIp1 LO, IIIp2 LO, IIp2 LO, II s/w LO, IVb TE, IVb/j TE, IVi TE, III mb pod opieką nauczycieli języka angielskiego udali się w dwugodzinną podróż Norweskimi Liniami Lotniczymi "Norwegian". Na pokładzie samolotu powitała nas stewardessa pani Aleksandra Olejniczak.
 
Bezpieczne kibicowanie w ZSP nr 3
Dnia 15.12.2011 roku odbyła się w auli ZSP nr 3 w Bełchatowie prelekcja dla rodziców. Kilkuset rodziców i opiekunów uczniów naszej szkoły, miało okazję dowiedzieć się więcej o świecie kibiców z regionu łódzkiego.
Czytaj całość
 
I Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej
14 grudnia 2011 roku odbył się I Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej. Celem konkursu było wspieranie zdolnych wokalnie uczniów i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych oraz sprawności językowej. Organizatorkami konkursu były nauczycielki języka angielskiego Izabela Jarzecka, Dorota Kochalska i Anna Jaszczak.W skład jury wchodziły Pani Dyrektor Anna Moreń, Pani Izabela Jarzecka, Pani Dorota Kochalska, Pani Agnieszka Jędrzejewska- Florczyk.
Czytaj całość
 
Lekcja pokazowa z języka angielskiego
Dnia 9.12.2011 roku została przeprowadzona lekcja pokazowa z języka angielskiego poprowadzona przez konsultantkę metodyczną wydawnictwa Pearson Longman - Panią mgr Ewę Wilmańską.
Uczestnikami lekcji byli uczniowie klasy I g TE (grupa z wiodącym językiem angielskim) i nauczyciele języka angielskiego oraz Pani wicedyrektor szkoły Anna Moreń.
Czytaj całość
 
Szkoła samodzielnego myślenia
W dniach 15-16 grudnia 2011 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego „Szkoła samodzielnego myślenia” przeprowadzone zostało badanie mające na celu diagnozę kompetencji kluczowych uczniów. Wzięli w nim udział uczniowie kl. Ii TE oraz IVi TE.
Czytaj całość
 
Sukcesy uczniów TE
Uczniowie naszej szkoły Milena Rogozińska, Angelika Owczarek i  Dominik Zatorski odebrali z rąk wicemarszałek Doroty Ryl oraz Anny Rabiegi, przewodniczącej Komisji Nauki, Kultury i Sportu Sejmiku Województwa Łódzkiego, roczne stypendium na wydatki edukacyjne. 
Czytaj całość
 
Powiatowe zawody w tenisie stołowym
W dniu 14.12.2011 r. w Zelowie odbyły się Powiatowe zawody w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt w ramach LICEALIADY.
Dziewczęta w składzie: Fila Daria II p2 LO i Rychlewicz Klaudia II P1 LO zajęły IV miejsce, natomiast chłopcy w składzie: Piotrowski Marcin III g TE i Łudczak Patryk III w LO zajęli V miejsce w powiecie.
Opiekunami drużyn byli nauczyciele wychowania fizycznego: Jacek Koszek i Tomasz Piotrowski.
 
II Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Leżąc
W dniu 09.12.2011 odbyły się II Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Leżąc o Puchar Starosty Bełchatowskiego.
Drużyna chłopców ZSP nr 3 w Bełchatowie zajęła po raz drugi I miejsce.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 71 72 73 74 75 76 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1401 - 1420 z 1516

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”