OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2012/2013
3 września powitaliśmy nowy rok szkolny 2012/2013. Uroczystość odbyła się w auli szkolnej, w której zgromadziła się cała społeczność szkolna: Dyrekcja szkoły, Rada Pedagogiczna, rodzice i uczniowie. W uroczystości uczestniczył Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Bełchatowie p. Arkadiusz Kubik.

Czytaj całość
 
Obchody 73 rocznicy wybuchu II wojny światowej
Tradycyjnie w pierwszą sobotę i niedzielę września w naszym regionie odbywają się uroczystości rocznicy wybuchu II wojny światowej. W tym roku przypadły one na 1 i 2 września . W sobotę, 1 września uroczystości odbyły się w kościele w Grocholicach, gdzie odbyła się Msza Święta w Intencji Ojczyzny oraz żołnierzy poległych we Wrześniu 1939 roku. Podczas uroczystości wręczono statuetki „Rogatywka ppor. Zawilskiego”. Po mszy świętej wszyscy uczestnicy przeszli na cmentarz, gdzie znajdują się groby poległych żołnierzy w pierwszych dniach września 1939 roku i upamiętniający bohaterstwo obrońców pomnik. Po okolicznościowych przemówieniach, Apelu Poległych i salwie honorowej złożone zostały pod pomnikiem wiązanki kwiatów.

Czytaj całość
 
Uwaga absolwenci technikum i zasadniczej szkoły zawodowej!

Dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe będzie można odbierać 31.08.2012 r. (piątek) od godziny 11.00.

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego
W dniu 29.06.2012 r. o godz. 10.00 w auli szkolnej odbędzie się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Następnie odbędą się spotkania uczniów z wychowawcami klas w salach lekcyjnych.
 
Uwaga Maturzyści
Wydawanie świadectw maturalnych odbędzie się w dniu 29.06.2012 r. o godz. 12.00 w sali nr 60.
Przypominam o zabraniu dokumentu tożsamości.
Oświadczenia przystąpienia do poprawkowego egzaminu maturalnego proszę składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 06.07.2012 r. w sekretariacie szkoły.
 
Wyniki konkursu o ochronie środowiska
W dniu 11.06.2012 r. rozstrzygnięty został konkurs wiedzy o ochronie środowiska p.t. „Przyjaźń naturze”. Celem konkursu było przede wszystkim zainteresowanie uczniów ochroną środowiska w Polsce i w krajach anglo- i niemieckojęzycznych.
Czytaj całość
 
Sprawozdanie ze szkolenia firmy Wago Elwag
Dla uczczenia Międzynarodowego Święta Elektryki, obchodzonego 10 czerwca, w rocznice śmierci Andre Ampera, w dniu 12 czerwca 2012 gościliśmy przedstawicieli firmy Wago z Wrocławia. Firma Wago jest wiodącym producentem komponentów elektrycznych i elektronicznych z zastosowaniem techniki zacisku sprężynowego.
Czytaj całość
 
Harmonogram zajęć II edycji kursu

Harmonogram zajęć II edycji kursu w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV "E".

 
Komunikat
W dniu 15.06.2012 r. (piątek) o godzinie 9.00 w auli szkolnej w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas trzecich ZSZ wręczone zostaną świadectwa ukończenia kursów kwalifikacyjnych (kurs SEP, kurs kierowców wózków jezdniowych) organizowanych w ramach projektu „Nowoczesna szkoła zawodowa – kluczem wejścia na lokalny rynek pracy”.
 
Komunikat
W dniu 14.06.2012 r. (czwartek) o godzinie 13.45 w gabinecie pielęgniarki szkolnej przeprowadzone zostaną badania dla uczniów ZSZ zakwalifikowanych do II edycji kursu kwalifikacyjnego kierowców wózków jezdniowych.
Obecność obowiązkowa.
 
Obóz szkoleniowy klas wojskowych GLINNIK 2012
W dniach 21 – 25.05.2012 r. młodzież z klasy I i II wojskowej uczestniczyła w wojskowym obozie programowym na terenie 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim.
Szkoleniem naszej młodzieży zajmowali się instruktorzy (szturmani) z elitarnego 7 Dywizjonu Ułanów Lubelskich.
Uczestnicy uzyskali certyfikaty potwierdzające udział w wojskowym obozie szkoleniowym.
Czytaj całość
 
Uwaga - egz. zawodowy
 
Lista osób zakwalifikowanych na kurs
 
Konkurs na prezentację multimedialną
1. Przedmiotem konkursu jest opracowanie prezentacji multimedialnej (co najmniej 10 i co najwyżej 20 slajdów) w programie Power Point na temat: „Prąd naszym przyjacielem czy wrogiem?”.
2. Pracę należy oddać w terminie do 06.06.2012 r. (na płycie CD) pani Zdzisławie Sykuła lub panu Damianowi Maślance.
Czytaj całość
 
Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej
14 maja 2012 roku odbyła się runda finałowa mistrzostw szkoły w piłce nożnej chłopców. Najlepszą klasą w szkole została IIIbTE pokonując IiTE 8:1 oraz Ic/tTE 8:0. Wicemistrzostwo zdobyła IiTE wygrywając z Ic/tTE 3:2, która zajęła trzecie miejsce. Serdeczne gratulacje!
Czytaj całość
 
Międzynarodowy Dzień Ziemi
20 kwietnia w naszej szkole świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi. W obchodach tego ekologicznego święta wzięły udział klasy: IbTe, IIb1Te, IIb2TE oraz zaproszeni goście: przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Bełchatowie, Dyrekcja naszej szkoły, laureaci i uczestnicy II Powiatowego Konkursu Ekologicznego oraz Szkolnego Konkursu Fotograficznego „Przyroda Bełchatowa – szanse i zagrożenia”, przedstawiciele lokalnych mediów.
Czytaj całość
 
II Powiatowy Konkurs Ekologiczny
16 kwietnia 2012 r. odbył się II Powiatowy Konkurs Ekologiczny zorganizowany przez nasza szkołę, pod patronatem  Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. Do konkursu przystąpiło 45 uczniów reprezentujących 5 szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Bełchatowskiego: ZSP nr 3 w Bełchatowie, ZSP nr 4 w Bełchatowie, I LO w Bełchatowie, II LO w Bełchatowie i ZSO w Zelowie. 
Czytaj całość
 
MATURA Z INFORMATYKI
Zdający egzamin maturalny z informatyki mają prawo sprawdzić poprawność działania komputera, na którym będą zdawać egzamin i wybranego przez siebie oprogramowania w dniu 14.05.2012 roku od 12.30 do 13.30 (sala 144).
 
Spotkanie prelekcyjne - Współczesne zagrożenia duchowe
W dniu 12.04.2012 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie, odbyły się spotkania prelekcyjne pt.: „Współczesne zagrożenia duchowe”. Jedno z nich adresowane było dla młodzieży naszej szkoły, a także gości z innych szkół.. Drugie zaś – do nauczycieli, katechetów, rodziców i osób zainteresowanych tematyką.
Czytaj całość
 
Zaśpiewajmy wraz, cały stadion nasz!!!
W związku z realizacją w naszej szkole projektu w ramach powiatowego grantu oświatowego „Kulturalny kibic” – warsztaty dla młodzieży ponadgimnazjalnej, zapraszamy chętnych uczniów naszej szkoły do udziału w meczu GKS Bełchatów – Cracovia Kraków, który odbędzie się 6.05.2012 r. (niedziela) o godzinie 17.00 na stadionie GKS w Bełchatowie.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 71 72 73 74 75 76 77 78 79 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1401 - 1420 z 1566

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”