OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie
22 lutego 2012 r. uczniowie klasy Ii TE, Ip LO oraz Im TE uczestniczyli w wycieczce do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Celem wyjazdu była możliwość obejrzenia oraz praktycznego eksperymentowania z eksponatami z różnych dziedzin nauki. W trakcie pobytu na terenie centrum młodzież również uczestniczyła w seansie "Czarne dziury: Podróż w nieznane". Seans odbył się w Planetarium Niebo Kopernika.
Czytaj całość
 
ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA
23 lutego w ramach obchodzonego Światowego Dnia Kota (17.02.) odbyło się spotkanie z Supreme Championem Arashem Winni (PL), oficjalną maskotką Polskiego Związku Myszy Rasowych i świętym kotem birmańskim we własnym futrze, rezydującym w bełchatowskiej hodowli kotów Aslan’s Bliss*PL.
Czytaj całość
 
SPOTKANIE METODYCZNE
22 lutego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 odbyło się szkolenie metodyczne dla nauczycieli języka angielskiego zorganizowane przez wydawnictwo Pearson Longman z pomocą dwóch nauczycielek z naszej szkoły: Izabeli Jarzeckiej i Doroty Kochalskiej.
Czytaj całość
 
Konkurs
Z okazji Światowego Dnia Kota obchodzonego 17 lutego 2012 r. ogłaszamy konkurs artystyczny na fotografię, rysunek, portret, film, wiersz lub opowiadanie o kociej tematyce.

Czytaj całość
 
KOMUNIKAT

W dniu 14.02.2012 r. Komisja Rekrutacyjna rozpatrzyła formularze zgłoszeniowe uczniów I Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Bełchatowie, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w następujących kursach kwalifikacyjnych organizowanych w ramach projektu „Nowoczesna szkoła zawodowa – kluczem wejścia na lokalny rynek pracy”:
a) Kurs spawania blach i rur metodą MAG 135,
b) Kurs z zakresu eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV „E”,
c) Kurs kierowców operatorów wózków jezdniowych.

Czytaj całość
 
Finał IV edycji konkursu ELEKTRON
Finał IV edycji konkursu ELEKTRON odbył się 9 lutego 2012 roku na terenie Politechniki Wrocławskiej.
Konkurs ELEKTRON organizowany przez Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej dotyczy zagadnień z elektrotechniki, elektroniki, telekomunikacji i mechatroniki.
Czytaj całość
 
ORANGE FUNKLASA
Uczniowie klasy 3b TE, grupa SZEŚCIOPAK jest już w ćwierćfinale!  W zawziętej rywalizacji trafiliśmy do zwycięskiej 16.  Teraz przygotowaliśmy dwa projekty: EuroCook 2012 i Apel o Fair Play dostępne na stronie http://www.funklasa.pl/projekty/grupa/1339.
Czytaj całość
 
UWAGA NIE PRZEGAP!!!
Miło nam zawiadomić, że Nasza Szkoła zakwalifikowała się do udziału w akcji charytatywnej "Warto Być Dobrym". Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1-2 LO i ZSZ oraz klas 1-3 TE do czynnego udziału w konkursie związanym z akcją, w którym główną nagrodą jest rower marki KROSS.
Czytaj całość
 
Ferie 2012
                                                                                                                                                                                               
Chcesz poznać swoje predyspozycje zawodowe
oraz określić zainteresownia, by świadomie zaplanować
swoją dalszą ścieżkę edukacyjno - zawodową?
 
Czytaj całość
 
Spotkanie uczniów z przedstawicielami Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu

24 stycznia uczniowie klas 3S LO, 3P2 LO, 3W LO i 4Be TE uczestniczyli wraz z opiekunami w spotkaniu z przedstawicielami Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, którzy przekazali informacje o pełnym spectrum możliwości, jakie daje studiowanie w uczelni.

Czytaj całość
 
Praca Szkolnego Klubu Wolontariusza doceniona
Dyrekcja Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej, doceniając działalność naszej młodzieży dla podopiecznych placówki, do Urzędu Miasta Bełchatowa skierowała wniosek o nominowanie Szkolnego Klubu Wolontariusza wraz z opiekunami do tytułu Wolontariusz Roku 2011.
Czytaj całość
 
Profesjonalnie przygotowani uczniowie szkół zawodowych
W Technikum Energetycznym w Bełchatowie rozpoczęła się realizacja projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego „Profesjonalnie przygotowani uczniowie szkół zawodowych – kluczem wejścia na lokalny rynek pracy”. Projekt realizowany będzie do 31.08.2013 roku.
Czytaj całość
 
Nowoczesna szkoła zawodowa
„Nowoczesna szkoła zawodowa kluczem wejścia na lokalny rynek pracy  – kursy kwalifikacyjne dla uczniów ZSP nr 3 w Bełchatowie”

W I Zasadniczej Szkole Zawodowej w Bełchatowie rozpoczęła się realizacja projektu „Nowoczesna szkoła zawodowa kluczem wejścia na lokalny rynek pracy II – kursy kwalifikacyjne dla uczniów ZSP nr 3 w Bełchatowie” finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany będzie do 31.12.2012 roku.
Czytaj całość
 
XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Jak co roku, od 10 lat, graliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Tegoroczny XX Finał WOŚP prowadzony był pod hasłem „GRAMY Z POMPĄ! ZDROWA MAMA, ZDROWY WCZEŚNIAK, ZDROWE DZIECKO!”.
Czytaj całość
 
Jeden procent podatku dla szkoły
Informujemy, że dzięki Państwa hojności i skorzystaniu z możliwości odpisania 1% podatku na rzecz szkoły, z końcem roku na jej konto wpłynęła kwota ponad 700 zł.
Czytaj całość
 
ORANGE FUNKLASA
Uczniowie klasy 3b TE zapraszają wszystkich do udziału w głosowaniu w konkursie „Kibicuj razem z ORANGE”. Do konkursu zgłosiło się z całej Polski 3280 grup, 99 z nich wykonało zadania konkursowe.
Czytaj całość
 
Weź udział i wygraj wyjazd na mecz otwarcia Stadionu Narodowego!
Serdecznie zapraszamy wszystkie polskie szkoły do udziału w ogólnopolskim konkursie na "Hymn Kibica".
Nagrodą w konkursie jest wyjazd dla zwycięskiej grupy na mecz otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie, 29 lutego 2012 r.!!!
Czytaj całość
 
ENERGETYK Z PASJĄ
W atmosferze Świąt Bożego Narodzenia, kolejny już raz, w ZSP nr 3 zorganizowana została impreza charytatywno-rozrywkowa pod hasłem "Energetyk z pasją".
Tematem przewodnim spotkania były przygotowania do EURO 2012, a w jego trakcie zaprezentowali się wokaliści, zespoły (M.A.K, No już wyłącz), talenty taneczne (Puppets Crew), orkiestra Suchcice i Okolice z gminy Drużbice oraz talenty fotograficzne naszej szkoły. 
Czytaj całość
 
Świąteczny wolontariat 2011 r.
Święta Bożego Narodzenia to czas radości i miłości. W tym świątecznym okresie wolontariusze naszego szkolnego klubu zaangażowali się w wiele charytatywnych przedsięwzięć. Uczniowie pomogli w organizacji paczek świątecznych dla dzieci z najbiedniejszych rodzin i pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie.
Czytaj całość 
 
Spotkanie z...
Dnia 16.12.2011 wybrani uczniowie klas IIIp1 LO, IIIp2 LO, IIp2 LO, II s/w LO, IVb TE, IVb/j TE, IVi TE, III mb pod opieką nauczycieli języka angielskiego udali się w dwugodzinną podróż Norweskimi Liniami Lotniczymi "Norwegian". Na pokładzie samolotu powitała nas stewardessa pani Aleksandra Olejniczak.
 
««  start « poprz. 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1461 - 1480 z 1583

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”