OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Wyniki Szkolnego Konkursu Multimedialnego
Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie prezentacji multimedialnej pt. ”Bezpieczna obsługa urządzeń elektrycznych”.
Konkurs miał na celu:
- podniesienie świadomości właściwego i bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych,
- promowanie wiedzy o bezpiecznym, racjonalnym i ekologicznym użytkowaniu energii elektrycznej,
- rozwijanie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną,
- wdrażanie do korzystania z różnorodnych źródeł informacji z poszanowaniem praw autorskich.
Czytaj całość
 
Wielki sukces uczniów naszej szkoły w Olimpiadzie Wiedzy o Wynalazczości
W dniach 1 - 3 czerwca 2011 roku w Nisku (woj. podkarpackie) odbyły się ogólnopolskie finały XXXVII edycji Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości. Olimpiada ta jest organizowana przez Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Czytaj całość
 
Turniej Jednego Wiersza
W dniu 31.05.2011 r. odbył się w naszej szkole pierwszy szkolny Turniej Jednego Wiersza, w którym uczniowie mieli za zadanie wybrać i zaprezentować jeden z podanego przez organizatorów zestawu najpopularniejszych wierszy anglojęzycznych, a w drugim etapie konkursu wykazać się również umiejętnością interpretacji wiersza.
Czytaj całość
 
Puchar Starosty Bełchatowskiego
W dniu 25.05.2011 r. z okazji oficjalnego otwarcia boiska "ORLIK 2012" mieszczącego się przy II LO im. J. Kochanowskiego w Bełchatowie odbył się Turniej Piłkarski o Puchar Starosty Bełchatowskiego. Uczniowie ZSP nr 3 w ładnym stylu zdobyli I miejsce w turnieju.
Czytaj całość
 
Szkoła bez Przemocy - 6 czerwca 2011 r.
Zapraszamy społeczność szkolną i rodziców do wspólnego świętowania w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3.
Czytaj całość
 
Obóz szkoleniowy klas wojskowych
W dniach 23 – 27. 05. 2011 r. młodzież z klasy I i II wojskowej uczestniczyła w wojskowym obozie programowym na terenie 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie  Mazowieckim.
Czytaj całość
 
Szkolny Konkurs Fotograficzny Piękno przyrody Powiatu Bełchatowskiego
W ramach powiatowych obchodów Dnia Ziemi 2011 uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Piękno przyrody Powiatu Bełchatowskiego”, który trwał od  20.03.2011 r. do 27.04.2011 r. Do konkursu zostało zgłoszonych 35 fotografii wykonanych przez 7 uczniów ZSP nr 3 w Bełchatowie.
Czytaj całość
 
Konkurs Multimedialny
 
VIII Sesja Popularnonaukowa o tematyce ekologicznej: Bioróżnorodność mojego regionu
Uczniowie naszej szkoły zgłosili do konkursu prace - prezentacje multimedialne, które zostały wyróżnione i zaprezentowane podczas VIII Sesji Popularnonaukowej o tematyce ekologicznej: ”Bioróżnorodność mojego regionu”, która odbyła się 12.04.2011 r. w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim.
Czytaj całość
 
Wycieczka do Akademii Górniczo-Hutniczej
15 kwietnia uczniowie dwóch klas górniczych technikum (Ig i IIIg) pod opieką wychowawców i nauczycieli spotkali się z wykładowcami Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.
Czytaj całość
 
Wyniki powiatowego konkursu ekologicznego
W dniu 15 kwietnia 2011 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Bełchatowie odbył się Powiatowy Konkurs Ekologiczny zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie oraz ZSP nr 3. Do udziału w konkursie byli zaproszeni wszyscy uczniowie szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Bełchatowskiego zainteresowani problemami ochrony środowiska oraz ekologią.
Czytaj całość
 
I Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w siłowaniu się na rękę
15 kwietnia 2011 r. w auli szkolnej rozegrano I Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w siłowaniu się na rękę o Puchar Starosty Powiatu Bełchatowskiego. W zawodach udział wzięło 17 zawodników startujących w 4 kategoriach wagowych.
Czytaj całość
 
Informacja!
Informacja o wyniku naboru Nr 1/2011
na wolne stanowisko urzędnicze – specjalisty ds. zarządzania siecią komputerową
w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3
w Bełchatowie.
Czytaj całość
 
Dzień Przedsiębiorczości 2011
31 marca 2011 roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Bełchatowie uczestniczyli w ogólnopolskim programie „Dzień Przedsiębiorczości”. Program ten przeprowadzany jest we współpracy z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie. Uczniowie biorący udział w programie, po spełnieniu warunków określonych w regulaminie, odbyli jednodniową praktykę w wybranych firmach i instytucjach. Do programu przystąpiło 35 uczniów naszej szkoły, w tym 12 uczniów drugiej klasy liceum ogólnokształcącego, 22 uczniów trzeciej klasy liceum ogólnokształcącego oraz jeden uczeń technikum.
Czytaj całość
 
Targi edukacyjne
W dniach 29 i 30 marca w bełchatowskim Muzeum Regionalnym odbyły się targi edukacyjne dla uczniów gimnazjów powiatu bełchatowskiego. W czasie targów swoją ofertę edukacyjną zaprezentowały szkoły ponadgimnazjalne okręgu bełchatowskiego.
Czytaj całość
 
I szkolny konkurs gramatyczno-leksykalny z języka angielskiego MY ENGLISH
Dnia  28.03.2011r. odbył się w naszej szkole I szkolny konkurs gramatyczno-leksykalny z języka angielskiego ”My English”. W konkursie wzięło udział 61 uczniów klas pierwszych i drugich TE i LO. Konkurs składał się dwóch etapów. Część pierwsza pisemna obejmowała zadania gramatyczne oraz leksykalne, część druga to etap ustny, gdzie uczestnicy odpowiadali na zadawane pytania.
Czytaj całość
 
VII Ogólnopolskie Seminarium Odnawialne Źródła Energii
Wykorzystanie naturalnej energii słońca, wody, wiatru i wnętrza Ziemi zgromadzonej w niosących zniszczenia katastrofach mogłaby służyć człowiekowi. Jak można posłużyć się tą energią, czyli jak „Ujarzmić żywioły”?
Czytaj całość
 
Pielgrzymka na Jasną Górę
Stało się piękną tradycją, że uczniowie klas maturalnych naszej szkoły każdego roku pielgrzymują przed maturą na Jasną Górę. W tym roku pielgrzymka ta odbyła się w dniu 23 marca. Celem tego wyjazdu jest duchowe umocnienie na czas egzaminów maturalnych, jak również modlitwa o właściwy wybór drogi życia.
Czytaj całość
 
XXIV Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
Uczniowie naszej szkoły Katarzyna Wcisło (klasa 3B), Krzysztof Fater, Damian Makowski i Adrian Spaliński (klasa 4B) 5 marca 2011 roku uczestniczyli w zawodach okręgowych XXIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.
Czytaj całość
 
XIV Międzynarodowe Targi Energetyki
Dnia 1 marca uczniowie klas IIId, IVd oraz IIIc Technikum Energetycznego uczestniczyli w XIV Międzynarodowych Targach Energetyki ENEX Kielce 2011.
Nowoczesna elektroenergetyka, od której zależy rozwój pozostałych dziedzin gospodarki wymaga stałego rozwoju naukowo-technicznego. Targi kieleckie stanowiły znakomity przegląd najnowszych osiągnięć w obszarze kompleksowo ujętej energetyki.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 71 72 73 74 75 76 77 78 79 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1501 - 1520 z 1566

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”