OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
OGŁOSZENIE
W dniu 07 listopada 2019 r. o godzinie 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami uczniów klas I –III LO, I –IV TE, I –III BS I St.
 
Szkolny Konkurs
Zapraszamy do udziału w konkursie języka angielskiego "The Best of the Best". Konkurs będzie się składał z dwóch części. Pierwsza część - słuchanie ze zrozumieniem, druga część - czytanie ze zrozumieniem. Konkurs odbędzie się 5 grudnia w sali 218.

Zgłoszenia przyjmują: Pani I. Kurkowska sala 218, Pani A. Jaszczak sala 218a.
 
JJ Park Trampolin
05.11.2019 roku uczniowie z klasy I E uczestniczyli w wycieczce do „JJ Park Trampolin” w Bełchatowie. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora (absolwenta naszej szkoły), zapoznaniu się z zasadami BHP oraz przedstawieniu walorów rekreacyjnych trampolin, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji m.in. ścieżek akrobatycznych, trampolin sportowych oraz basenu wypełnionego gąbkami. Skacząc na trampolinach, uczniowie rozwijali ogólną sprawność fizyczną, koordynację ruchową oraz kształtowali właściwą postawę ciała. Wspólne skakanie wprawiło wszystkich w znakomity nastrój, wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii.
Czytaj całość
 
Wyjście na cmentarz
W dniu 28.10.2019 r. uczniowie z klasy 1 policyjno – wojskowej pod opieką nauczycieli Agnieszki Jędrzejewskiej – Florczyk i Barbary Gajdy udali się na bełchatowski cmentarz, by wziąć udział w pracach porządkowania grobów. Akcja odbywała się we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Wyjście na cmentarz uczniowie rozpoczęli od zbiórki i krótkiej musztry. Gdy dotarli na miejsce, przed rozpoczęciem prac uroczyście pomodlili się za wszystkich zmarłych i w ten sposób uczcili ich pamięć.
Czytaj całość
 
Sztafetowe biegi przełajowe
08.10.2019 r. odbyły się na Patykach w Zelowie sztafetowe biegi przełajowe.
Skład uczniów naszej szkoły, która zajęła 5 miejsce:
1. Łukasz Nowicki
2. Kacper Kaczmarek
3. Bartosz Kusiak
Czytaj całość
 
UWAGA!

W dniu 31 października 2019 r. (czwartek) zajęcia lekcyjne będą odbywać się wg następującego harmonogramu.

 
"Poznaj swoje prawa w pracy"
W dniu 25 października odbyły się w Naszej Szkole - szkolne eliminacje do konkursu realizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi
"Poznaj swoje prawa w pracy".
Z licznego grona uczniów do etapu okręgowego przechodzą:
1. Garbiec Natalia kl. III B-TE
2. Janus Jakub kl. III I-TE

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Koordynatorzy:
M. Warzyńska
R. Herudziński
 
Prelekcja z zakresu Doradztwa zawodowego
W dniach 22 i 23 października Nasza Szkoła miała zaszczyt gościć panią Dr Ilonę Wilk - Suwa, która przeprowadziła prelekcje z zakresu Doradztwa zawodowego w klasach programowo najwyższych. Tematyka szkolenia to m.in.: "Dokumenty aplikacyjne" oraz "Rozmowa kwalifikacyjna".
Za spotkanie bardzo dziękujemy.
Koordynator: M. Warzyńska
 
Konkursu Wiedzy o Energetyce PW
Dnia 16.10.2019 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy o Energetyce Politechniki Warszawskiej. W konkursie brali udział uczniowie klas energetyki odnawialnej.
Celem Konkursu jest promowanie wśród uczniów zagadnień związanych z energetyką i ochroną środowiska.
Dwoje naszych uczniów zakwalifikowało się do finału: Białek Kamil oraz Włodarczyk Krystian. Gratulujemy!
Finał odbędzie się dnia 26.11.2019 r. w Warszawie. Życzymy dalszych sukcesów!
 
OFERTA PRACY
Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Bełchatowie poszukuje kandydatów gotowych podjąć pracę na stanowiskach:
- hydraulik,
- elektryk,
- pracownik ogólnobudowlany.
 
Szkolny Klub Wolontariusza
W dniu 3.10.2019 r. uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym z pensjonariuszami bełchatowskiego Domu Pomocy Społecznej. Udział wzięli uczniowie klas – IIIp LO, II D TE, Ip/w LO. Opiekunami młodzieży i organizatorami spotkania byli nauczyciele: Barbara Gajda, Agnieszka Jędrzejewska – Florczyk, Anna Jaszczak oraz Izabela Kurkowska. Rolę DJ’a, czyli organizatora oprawy muzycznej, przejął Dawid Wiewiórowski z klasy 2D TE. Wspólna zabawa przy super dobranych hitach muzycznych odtwarzanych z profesjonalnego sprzętu oraz zabawy ruchowo – taneczne inicjowane przez Dawida udały się wyśmienicie. Tańczyliśmy „belgijkę” oraz wiele innych tańców z różnych regionów świata. We wspólnym „pociągu” pokonaliśmy „podróż” ku wspólnej super zabawie.
Czytaj całość
 
ENERGOL RUN

W dniu 2 października 2019 roku przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 odbył się jak co roku, tradycyjny bieg pod nazwą ENERGOL RUN. Niesprzyjająca aura nie wystraszyła potencjalnych zwycięzców. To były rekordowe zawody pod względem liczebności startujących. 162 uczestników walczyło o tytuł Mistrza szkoły. Dodatkowo była też okazja do ustanowienia nowej życiówki lub sprawdzenia swojej aktualnej kondycji. Zawody mobilizują do dania z siebie kilku procent więcej siły, niż jest się w stanie wykrzesać na lekcji wf. A było się gdzie zmęczyć. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 1 Energola - długość - 1200m wokół naszej szkoły. Cenne nagrody wręczone zostaną podczas uroczystości szkolnej.

Czytaj całość

 
OGŁOSZENIE
W dniu 15.10.2019 r. o godzinie 17.00 w auli szkolnej odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów wszystkich klas.
Następnie odbędą się konsultacje z nauczycielami.
 
 
Olimpiada LangTECH Politechnika Łódzka
Wszystkich uczniów, którzy zadeklarowali swój udział w olimpiadzie LangTECH z języka angielskiego, organizowanej przez Politechnikę Łódzką serdecznie zapraszamy na etap szkolny w dniu 15.10.2019 r. na godz. 8:50 do sali nr 60.

Powodzenia!
 
KOMUNIKAT
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Bełchatowie informuje, że dzień 14.10.2019 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.
 
 
UWAGA!
W dniu 11.10.2019 r. zajęcia lekcyjne będą odbywać się wg następującego harmonogramu.
 
 
ZAPROSZENIE
Dyrekcja szkoły wraz z Samorządem Uczniowskim ma zaszczyt zaprosić wszystkich nauczycieli, uczniów, rodziców i opiekunów, pracowników administracji i obsługi oraz wszystkich emerytowanych pracowników szkoły na uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej, które odbędą się 11.10.2019 r. o godzinie 11.30 w auli szkoły.
 
 
Opieka stomatologiczna

Zasady udzielania opieki stomatologicznej w roku szkolnym 2019/2020.

 
Uroczystość z okazji Dnia Patrona
8 października 2019 r. o godzinie 10:00 w auli szkolnej odbędzie się uroczystość z okazji Dnia Patrona.
Jak co roku, w dniu urodzin gen. Ludwika Czyżewskiego, uczniowie spotkają się, by uczcić pamięć Patrona. Przedstawiciele uczniów klas pierwszych złożą uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły.
Na uroczystość zapraszamy rodziców i opiekunów uczniów klas pierwszych Technikum Energetycznego, IV Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Branżowej I Stopnia.
 
Stypendia Motywacyjne Rady Powiatu
30 września na sesji Rady Powiatu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów związanych z przyznaniem Stypendium motywacyjnego Rady Powiatu w Bełchatowie za wyniki w nauce w roku szkolnym 2018/2019. Stypendium otrzymali absolwenci naszej szkoły – Katarzyna Kilańczyk i Jakub Sośnicki oraz uczniowie: Paweł Zerka (kl. II D TE), Patryk Marczak i Benedykt Bekasiak (kl. IV I TE).
Stypendystom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 161 - 180 z 1625

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”