OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
LIGA LEKKOATLETYCZNA
2 października odbyły się na naszym stadionie Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców. Dziewczyny z naszej szkoły zajęły 3 miejsce zdobywając 981 punktów. Trzech punktów zabrakło im do awansu na zawody rejonowe. Najbardziej wartościowy wynik osiągnęła Wiktoria Konieczna przebiegając 400m w 61,5 sek. co dało naszej drużynie 138 pkt. Barw naszej drużyny broniły: Nikola Dębska, Nina Terkiewicz, Natalia Dziewięcka, Wiktoria Konieczna, Dominika Strzelczyk, Natalia Biegańska, Aleksandra Paszkiewicz, Patrycja Goździewicz, Paulina Gołuch, Patrycja Walos, Natalia Bator i Patrycja Bożek.
Lepiej spisali się chłopcy, którzy zajęli 2 miejsce zdobywając 1024 punkty i awansowali do zawodów rejonowych w Piotrkowie Tryb. Najwartośćiowszym rezultatem popisał się Szymon Woźniak przebiegając 100m w 11,3 sek. co dało drużynie 153 pkt.
Czytaj całość
 
Bieg pierwszoklasistów
Bieg pierwszoklasistów o puchar dyrektora szkoły planowany na 5 października nie odbył się z powodu złej pogody. Bieg odbędzie się 10 października o godz. 12.30.
 
Zaproszenie
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Bełchatowie zaprasza na inscenizację historyczną bitwy z 1939 roku, która odbędzie się dnia 07.10.2017 r. o godz. 15.30.
 
Image
 
 
Zaproszenie do udziału w zawodach Strzeleckich
Zapraszamy osoby chętne do udziału w zawodach Strzeleckich z okazji Dnia Patrona Szkoły gen. L. Czyżewskiego.
Zawody odbędą się dn. 7.10.2017 r. o godz. 13.00 w Strzelnicy ZSP Nr 3 w Bełchatowie.
Zgłoszenia prosimy przesłać na adres mailowy: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , lub bezpośrednio do p. J. Bogackiej i K. Zwolińskiej (pokój nauczycieli wychowania fizycznego) do dn. 5.10.2017 r.
Liczba miejsc ograniczona (max 30 osób). Liczy się kolejność zgłoszeń.
 
Szkolny Klub Wolontariusza
W czwartek 21 września Szkolny Klub Wolontariusza przywitał jesień wraz z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie. Imprezę poprowadziła Pani Barbara Gajda oraz Agnieszka Jędrzejewska-Florczyk. Były życzenia, prezenty dla podopiecznych obchodzących urodziny, a Pani Anna Jaszczak zadedykowała im piosenkę w swoim wykonaniu jako upominek muzyczny. Oprawą muzyczną zajęli się uczniowie naszej szkoły, którzy w rytm szlagierów muzyki biesiadnej tańczyli wraz z podopiecznymi. Odbyły się również jesienne konkursy. Natomiast ksiądz Emanuel Stańczyk zachęcił mieszkańców do wspólnej modlitwy oraz zaprezentował kilka utworów religijnych motywując wszystkich do wspólnego śpiewu z gestami. Jak zwykle podczas naszych spotkań w DPS panowała wspaniała atmosfera radości i zabawy.
Czytaj całość
 
Targi Pracy
W dniu 27.09.2017 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Targach Pracy, organizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Piotrkowie Trybunalskim i Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Bełchatowie. Oto krótka fotorelacja z tego wydarzenia.
Czytaj całość
 
Wycieczka edukacyjna na ENERGETAB 2017
W dniu 12 września 2017 r. uczniowie klas II D TE oraz II bh/B i III B ZSZ odwiedzili Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2017. ENERGETAB 2017 to największe w Polsce targi w branży elektroenergetycznej, na których 709 wystawców z 23 krajów Europy i Azji, a także Egiptu zaprezentowało swoje najnowsze produkty. Gama prezentowanych urządzeń i aparatów była bardzo szeroka: od stacji transformatorowych, rozdzielnic, wyłączników po aparaty i systemy nadzoru, ochrony odgromowej, pomiarów i zabezpieczeń, maszty oświetleniowe i oprawy, kable i przewody, agregaty prądotwórcze i urządzenia UPS, pojazdy specjalistyczne dla energetyki, a także roboty. Każdy mógł znaleźć interesujące go nowości.
Czytaj całość
 
78. rocznica wybuchu II wojny światowej
17 września 2017 r. w Klukach odbyły się uroczystości w związku z 78. rocznicą wybuchu II wojny światowej. Przedstawiciele Grona Pedagogicznego oraz poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Oskar Marciniak (II d TE), Paweł Drozdek (III c/d TE), Filip Kurzawa (IV c/d TE) oraz Łukasz Niewiadomski (IV d TE), wzięli udział w uroczystościach.
Na obchody uczczenia pamięci żołnierzy polskich poległych w obronie ojczyzny zaprosili: Wójt Gminy Kluki Karol Sikora, Starosta Bełchatowski Waldemar Wyczachowski oraz Proboszcz Parafii NMP Królowej Polski w Klukach ks. Krzysztof Nalepa.
Czytaj całość
 
Salony Maturzystów
We wtorek 26 września uczniowie wszystkich klas maturalnych naszej szkoły uczestniczyli w Salonach Maturzystów Łódź 2017.
Tegoroczny Łódzki Salon Maturzystów odbywał się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Uczniowie mieli możliwość spotkań z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, którzy dedykowali przyszłorocznym maturzystom ponad 30 godzin wykładów o obowiązkowych i dowolnie wybieranych, popularnych przedmiotach. Nasi uczniowie uczestniczyli w wykładach: Matura z języka polskiego w 2018 roku oraz Matura z matematyki w 2018 roku.
Czytaj całość
 
Bieg pierwszoklasistów

                                                                                                                                                                                                    

Image


 
 
UWAGA!
Zapraszamy wszystkich uczniów chętnych do pracy w SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM na spotkanie dn. 28.09.2017 r. godz. 11.30, sala 11.
 
TARGI PRACY
Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na TARGI PRACY, które odbędą się 27 września 2017r. o godz. 10.00 w Bursie Szkolnej przy ulicy Czaplinieckiej 66 w Bełchatowie.
 
KOMUNIKAT
W dniu 21.09.2017 r. o godzinie 17.00 w auli szkolnej odbędzie się spotkanie dyrekcji szkoły z rodzicami uczniów klas II – III LO, II – IV TE i II – III ZSZ.
Następnie odbędą się spotkania rodziców z wychowawcami klas w salach lekcyjnych.
 
KOMUNIKAT
W dniu 20.09.2017 r. o godzinie 17.00 w auli szkolnej odbędzie się spotkanie dyrekcji szkoły z rodzicami uczniów klas  I LO, TE i BS I St.
Następnie odbędą się spotkania rodziców z wychowawcami klas w salach lekcyjnych.
 
Uwaga!
Lista osób zakwalifikowanych do II edycji KURSU SPAWANIA.
 
Uwaga!!!
W dniu 19.09.2017 r. (wtorek) o godz. 15.00 rozpoczną się zajęcia II edycji KURSU SPAWANIA.
 
KOMUNIKAT
W dniu 18.09.2017 r. (poniedziałek) w sali nr 11 odbędzie się szkolenie z zakresu procedur maturalnych dla uczniów klas III LO i IV TE:
• 6 godz. lekcyjna – III s/w LO, IV c/d, IV g/e, IV i TE
• 7 godz. lekcyjna – IV b/m, IV d TE, III p LO.
Opiekę nad uczniami sprawują nauczyciele, którzy w tym czasie mają lekcje w danym oddziale.
Prosimy o punktualne przybycie na spotkanie.
 
UWAGA!
Nabór na II edycję KURSU SPAWACZA został przedłużony. Informacje w pokoju 33.
 
KURS SPAWACZA - NABÓR NA II EDYCJĘ!!!

REKRUTACJA DO II EDYCJI KURSÓW Z ZAKRESU SPAWANIA BLACH I RUR METODĄ MAG 135.

 
KOMUNIKAT
Termin złożenia deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji zimowej 2018 roku przez uczniów (absolwentów) upływa 10 września 2017 r.
Miejsce składania deklaracji: kierownik zajęć praktycznych (pokój nr 29) lub sekretariat szkoły.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 181 - 200 z 1208

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”