OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Samorząd Uczniowski
Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do współpracy.
Chętne osoby prosimy o zgłaszanie się do p. M. Luter (sala 137) lub do p. I. Krawczyk (sala 1) osobiście lub przez dziennik elektroniczny.
 
 
Akcja krwiodawstwa!
Zapraszam wszystkich pełnoletnich uczniów naszej szkoły do oddawania krwi w dniu:
9 października (piątek) 2020 r. w godzinach: 9.00-12.00.
Akcja krwiodawstwa będzie miała miejsce w auli szkolnej. Proszę o odpowiednie przygotowanie się, czyli lekkostrawny posiłek w czwartek i piątek rano oraz picie większej ilości wody. Przypominam również o przyniesieniu dokumentu tożsamości. Przychodzimy zdrowi!!! W przypadku pytań proszę o kontakt.
Agnieszka Wróblewska
 
Dzień Patrona i Ślubowanie klas pierwszych
„Pytam Was, bo jesteście młodzi, czy sprawa narodu i Ojczyzny interesuje dzisiejszego, młodego człowieka? Pytanie to nie jest bezpodstawne. Niewielu już żyje świadków historii. Nasi przodkowie zabrali do grobu tęsknotę za wolną i suwerenną Polską. Zabrali do grobu czyny, które były dowodem miłości do ojczyzny. Miłości, która stanowiła treść działań i sens życia.”
Tymi słowami 8 października 2020 roku rozpoczęła się uroczystość upamiętniająca patrona naszej szkoły – generała Ludwika Czyżewskiego. Przed popiersiem obrońcy Gór Borowskich młodzież złożyła kwiaty i zapaliła znicze, oddając hołd zasłużonemu dla regionu bohaterowi.
Zgodnie z tradycją uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Nietypową lekcję historii dla młodszych kolegów przygotowali uczniowie klas mundurowych naszego liceum, klasy: 2 PW i 2 PWg oraz klasa 4 I Technikum Energetycznego. Mimo że spotkanie odbyło się w kameralnym gronie, z zastosowaniem reżimu sanitarnego, miało jednak charakter bardzo uroczysty i stało się okazją do refleksji i zadumy.
 
Opieka stomatologiczna

Zasady udzielania opieki stomatologicznej w roku szkolnym 2020/2021.

 
XLVII OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej. Eliminacje szkolne (zawody I stopnia) odbędą się w szkole 23 października 2020 r. Osoby zainteresowane udziałem muszą zgłosić się (najpóźniej 8 października) do pani Anity Chudzik. Zgłoszenie można przesłać przez e-dziennik.

Czytaj całość
 
OFERTA PRACY !!!
Poszukujemy 2 dziewczyny na stanowisko hostessy!
Miejsce Pracy: CARREFOUR Kolejowa 6 Bełchatów - OTWARCIE w Galerii Olimpia
Czytaj całość
 
Odbiór świadectw maturalnych - termin poprawkowy
Świadectwa maturalne wydawane będą od dnia 30.09.2020 r. od godziny 12:30 w sekretariacie szkoły.
Prosimy o wcześniejszy telefoniczny kontakt z sekretariatem szkoły w celu potwierdzenia, czy świadectwo jest do odbioru.
Przypominamy, że po odbiór świadectwa należy zgłosić się osobiście z dokumentem potwierdzającym tożsamość. Na teren szkoły można wejść tylko w maseczce lub przyłbicy.
 
Ogłoszenie
W dniu 17.09.2020 r. (czwartek) o godzinie 17.00 odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów klas drugich.

Czytaj całość
 
Ogłoszenie
W dniu 16.09.2020 r. (środa) o godzinie 17.00 odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów klas pierwszych, klas trzecich oraz klas czwartych.

Czytaj całość
 
Kiermasz podręczników
Zapraszam wszystkich uczniów do udziału w szkolnym kiermaszu podręczników. Jeśli chcesz sprzedać niepotrzebne książki podpisz je czytelnie ołówkiem i przynieś do sali 146.
Organizator: Monika Mik
 
OGŁOSZENIE
Zapraszamy do udziału w projektach:
1. Eksploatacja maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych XI dzięki któremu uzyskasz uprawnienia operatora sprzętu ciężkiego (jedna maszyna do wyboru) oraz kwalifikacje potwierdzające kwalifikacje w zawodzie: BUD.13 Eksploatacja maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych w zawodzie 834209 Operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych.
2. Wykonywanie, naprawa, montaż i obsługa maszyn i urządzeń II dzięki któremu uzyskasz uprawnienia spawalnicze w wybranych dwóch specjalnościach oraz kwalifikacje potwierdzające kwalifikacje
w zawodach: MG.20 Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi w zawodzie 722204 Ślusarz oraz MG.17 Montaż i obsługa maszyn i urządzeń w zawodzie 3 11504 Technik Mechanik.

Dodatkowe informacje
Eksploatacja maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych XI
Wykonywanie, naprawa, montaż i obsługa maszyn i urządzeń II
 
Zasady bezpiecznego korzystania z pojazdów publicznego transportu
 
 
Komunikat
Termin składania deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2021 roku przez uczniów/absolwentów upływa:
- 15 września 2020 r. dla podstawy programowej 2017
- 11 września 2020 r. dla podstawy programowej 2012
Miejsce składania deklaracji: kierownik zajęć praktycznych - pokój nr 29.
 
Procedura
 
Egzamin maturalny w terminie poprawkowym
Egzamin pisemny odbędzie się 8 września o godzinie 14:00 według następującego porządku:
matematyka – sala 6 (hol przed aulą)
język polski – sala 120
język polski – sala 111 (uczeń z dostosowaniem, praca pisana na komputerze)
język angielski – sala 7 (czytelnia)
Zdający egzamin maturalny w terminie poprawkowym proszeni są o zgłoszenie się o godz. 13:30 z dokumentem potwierdzającym tożsamość oraz długopisem z czarnym wkładem.
W trakcie egzaminu zdający korzystać może z materiałów pomocniczych określonych w Komunikacie Dyrektora CKE. Szkoła zapewnia zdającym kalkulatory proste, tablice matematyczne i słowniki na egzamin z języka polskiego.
Listy zdających znajdują się na tablicy ogłoszeń w głównym holu szkoły.
Na egzamin zdający przychodzą w maseczce. Przy wejściu do szkoły należy zdezynfekować ręce.
 
Termin odbioru świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie
Świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie dla zdających przystępujących do egzaminu zawodowego w sesji czerwiec-lipiec 2020 wydawane będą w dniu 01.09.2020 r. (wtorek) przez wychowawców klas. Po podanym terminie świadectwa odebrać będzie można w sekretariacie szkoły.
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
Każdy uczeń wchodząc na teren szkoły musi być wyposażony w maseczkę lub przyłbicę. Przed wejściem do budynku szkoły oraz do sali lekcyjnej uczeń zobowiązany jest zdezynfekować ręce (płyn do dezynfekcji znajduje się przy wejściach do szkoły oraz w salach lekcyjnych.

Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się zgodnie z następującym harmonogramem.
 
OGŁOSZENIE
W dniu 28.08.2020 r. (piątek) o godzinie 9.00 w auli szkolnej odbędzie się zebranie Rady Pedagogicznej.
Czytaj całość
 
Egzaminy poprawkowe
EGZAMINY POPRAWKOWE - Sierpień 2020
 
Konkurs o indeks AEH!
Szanowni Państwo!
AEH organizuje konkurs, w którym do wygrania jest indeks na dowolny kierunek prowadzony przez tą uczelnię. Konkurs kierowany jest do tegorocznych maturzystów. Naprawdę niewiele potrzeba, aby studiować przez rok za darmo – wystarczy przesłać opis dowolnego opisu projektu społecznego za pomocą formularza znajdującego się na stronie:
www.indeks.vizja.pl
szczegóły dostępne również na:
https://www.facebook.com/AEHWarsaw
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 40 z 1640

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”