OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
English Grammar
Dnia 27 lutego 2020 roku odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego: English Grammar.
Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce – Hubert Zyrka IVBe
II miejsce – Wiktor Kostrzewa IVDe
III miejsce – Krzysztof Skórka IVBe
Czytaj całość
 
Targi edukacyjne
II gminne targi edukacyjne w SP w Gomulinie - byliśmy tam!
 
Image
 
Czytaj całość
 
Konkurs
Dnia 18.02.20 r. w naszej szkole odbył się konkurs z j.angielskiego dla uczniów Szkoły Branżowej I Stopnia. Był to test, który sprawdzał umiejętności gramatyczne, leksykalne, a także słownictwo z zakresu szkoły ponadpodstawowej.
Czytaj całość
 
Ostatki 2020 - nasi przebierańcy
Image
Czytaj całość
 
Dzień Otwarty w Medyku
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim (dawna szkoła pielęgniarska - MEDYK) serdecznie zaprasza wszystkich uczniów ZSP nr 1 na Dzień Otwarty w dniu 06 marca 2020 r. (piątek) w godzinach 10.00-13.00.

Zainteresowanych uczniów prosimy o kontakt z p.Agnieszką Jędrzejewską-Florczyk pokój 62.
Dzień otwarty MEDYK 06 marca 2020.pdf
 
Australian English - wycieczka do kina w wersji anglojęzycznej
W dniu 20.02.2020 r. uczniowie klas 1Ig TE oraz 3I TE wraz z opiekunami p. Iwoną Serafin, p. Izabelą Jarzecką, p. Renatą Bartoszewską oraz p. Agnieszką Wiśniewską-Salamon wybrali się na wycieczkę do kina Helios w Bełchatowie na film pt. "Dogonić marzenia", który został wyświetlony w wersji oryginalnej, czyli w języku angielskim.
Czytaj całość
 
Mistrzostwa Powiatu w piłkę siatkową chłopców
Rewelacyjnie spisała się męska drużyna Naszej Szkoły w Powiatowych Mistrzostwach szkół ponadpodstawowych w piłkę siatkową, które odbyły się we wtorek 18.02.2020 r. Siatkarze wyszli z grupy, nie tracąc seta, pokonując kolejno drużynę z ZSP nr 2 Bełchatów i ZSP Zelów. W finale po zaciętej walce chłopcy przegrali w tie-breku 1:2 z faworytem turnieju II LO Bełchatów.
Gratulujemy!!!
Czytaj całość
 
Ostatki
Image
 
UWAGA!
W dniu 21 lutego 2020 r. (piątek) zajęcia lekcyjne będą odbywać się wg następującego harmonogramu.
 
 
X Powiatowy Konkurs Recytatorski "Miłość mi wszystko wyjaśniła"
19.02.2020 r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie już po raz dziesiąty odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski „Miłość mi wszystko wyjaśniła…”. Wśród 22 uczestników konkursu znaleźli się uczniowie z klasy I P/W: Wiktoria Czarzasty i Kacper Kluska. Ich przygotowaniem zajęła się p. Iwona Frączkowska. Wyróżnienie zdobył Kacper Kluska. Gratulujemy!
 
Sukces w XLIII Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej
W dniu 14.02.2020 r. grupa uczniów z naszej szkoły, pod opieką p. Cezarego Idzika, uczestniczyła w II etapie XLIII Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej na AGH w Krakowie.
Miło nam poinformować, że spośród 147 uczestników w grupie informatycznej, uczeń naszej szkoły Benedykt Bekasiak zajął pierwsze miejsce i zakwalifikował się do finału olimpiady.
Czytaj całość
 
Mistrzostwa Powiatowu w piłkę siatkową dziewcząt
W piątek 14 lutego w popularnym "Bronku" odbyły sie Mistrzostwa Powiatowu w piłkę siatkową dziewcząt. Drużyna Naszej Szkoły rozegrała trzy zacięte pojedynki, w których uległa zespołowi z "Mickiewicza" 0:2, pokonała 2:1 drużynę ze Szczercowa i przegrała 0:2 z II LO Bełchatów.
Czytaj całość
 
II Powiatowy Konkurs Historyczny "II Rzeczpospolita (1918-1939)"
W dniu 11.02.2020 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie odbył się II Powiatowy Konkurs Historyczny „II Rzeczpospolita (1918 – 1939)”. Udział w nim wzięło 18 uczniów. Reprezentowali oni następujące szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu bełchatowskiego:
- I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bełchatowie,
- II Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Bełchatowie,
- IV Liceum Ogólnokształcące w Bełchatowie,
- VI Liceum Ogólnokształcące im. Z. Herberta w Bełchatowie,
- Technikum Energetyczne w Bełchatowie,
- Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie.
Czytaj całość
 
Walentynki w Domu Pomocy Społecznej w Zabłotach
"Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas".
Flora Edwards

Dnia 14 lutego 2020 r. zawitaliśmy do Domu Pomocy Społecznej w Zabłotach, aby świętować Walentynki wraz z pensjonariuszami.
Czytaj całość
 
KONKURS PIOSENKI MIŁOSNEJ - wyniki
I miejsce: Julia Cabaj kl. I p/w LO
II miejsce: Tosia Lasoń kl. I B/M TE
III miejsce: Natalia Kalecińska kl. I p/w LO
Czytaj całość
 
Konkurs
Image
 
 
POCZTA WALENTYNKOWA

Image 

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do skorzystania z poczty walentynkowej z okazji święta zakochanych w dniu 14.02.2020 r.

 
Konkurs
III Powiatowy konkurs wiedzy o Bhp i Prawie Pracy „BĄDŹ NAJLEPSZY – ZOSTAŃ MISTRZEM!”

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych Powiatu Bełchatowskiego. Celem konkursu jest rozbudzanie zainteresowań tematyką prawa pracy, bezpieczeństwem i higieną pracy, pobudzanie twórczego myślenia, wspomaganie zdolności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu.
Regulamin konkursu
 
Zapraszamy do udziału w projekcie PLAN GLINIARZ
Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie uczestniczy w projekcie PLAN GLINIARZ, którego organizatorem jest Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. Projekt rozpocznie się 26 lutego 2020 w Bełchatowie, będzie realizowany na terenie województwa łódzkiego i zakończy się zawodami oraz galą finałową uczestników.
Wydarzenie to jest skierowane przede wszystkim do pasjonatów sztuk walki, ale również tych, którzy chcieliby spróbować  swoich sił w tej dziedzinie.  Z darmowych treningów w zakresie sztuk walki, które na terenie województwa odbywają się na terenach szkół średnich województwa łódzkiego, może skorzystać każdy Pasjonat, który wypełni formularz i dostarczy go do nas przed zajęciami. Formularz zgłoszeniowy i charakterystyka PLANU GLINIARZ dostępne są na stronie internetowej KPP w Bełchatowie oraz KWP w Łodzi w artykule „Ruszamy z kolejną edycją Planu Gliniarz".
W Bełchatowie na taki trening zapraszamy już 26 lutego 2020 roku, o godzinie 11.00, w Sali Sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1, przy ul. Czaplinieckiej 96.
Czytaj całość
 
Konkurs

Image

Regulamin II Powiatowego Konkursu Multimedialnego „Prąd twoim wrogiem czy przyjacielem?”

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 40 z 1566

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”