OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
OFERTA PRACY
Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Bełchatowie poszukuje kandydatów gotowych podjąć pracę na stanowiskach:
- hydraulik,
- elektryk,
- pracownik ogólnobudowlany.
 
Szkolny Klub Wolontariusza
W dniu 3.10.2019 r. uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym z pensjonariuszami bełchatowskiego Domu Pomocy Społecznej. Udział wzięli uczniowie klas – IIIp LO, II D TE, Ip/w LO. Opiekunami młodzieży i organizatorami spotkania byli nauczyciele: Barbara Gajda, Agnieszka Jędrzejewska – Florczyk, Anna Jaszczak oraz Izabela Kurkowska. Rolę DJ’a, czyli organizatora oprawy muzycznej, przejął Dawid Wiewiórowski z klasy 2D TE. Wspólna zabawa przy super dobranych hitach muzycznych odtwarzanych z profesjonalnego sprzętu oraz zabawy ruchowo – taneczne inicjowane przez Dawida udały się wyśmienicie. Tańczyliśmy „belgijkę” oraz wiele innych tańców z różnych regionów świata. We wspólnym „pociągu” pokonaliśmy „podróż” ku wspólnej super zabawie.
Czytaj całość
 
ENERGOL RUN

W dniu 2 października 2019 roku przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 odbył się jak co roku, tradycyjny bieg pod nazwą ENERGOL RUN. Niesprzyjająca aura nie wystraszyła potencjalnych zwycięzców. To były rekordowe zawody pod względem liczebności startujących. 162 uczestników walczyło o tytuł Mistrza szkoły. Dodatkowo była też okazja do ustanowienia nowej życiówki lub sprawdzenia swojej aktualnej kondycji. Zawody mobilizują do dania z siebie kilku procent więcej siły, niż jest się w stanie wykrzesać na lekcji wf. A było się gdzie zmęczyć. Uczestnicy mieli do pokonania dystans 1 Energola - długość - 1200m wokół naszej szkoły. Cenne nagrody wręczone zostaną podczas uroczystości szkolnej.

Czytaj całość

 
OGŁOSZENIE
W dniu 15.10.2019 r. o godzinie 17.00 w auli szkolnej odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów wszystkich klas.
Następnie odbędą się konsultacje z nauczycielami.
 
 
Olimpiada LangTECH Politechnika Łódzka
Wszystkich uczniów, którzy zadeklarowali swój udział w olimpiadzie LangTECH z języka angielskiego, organizowanej przez Politechnikę Łódzką serdecznie zapraszamy na etap szkolny w dniu 15.10.2019 r. na godz. 8:50 do sali nr 60.

Powodzenia!
 
KOMUNIKAT
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Bełchatowie informuje, że dzień 14.10.2019 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.
 
 
UWAGA!
W dniu 11.10.2019 r. zajęcia lekcyjne będą odbywać się wg następującego harmonogramu.
 
 
ZAPROSZENIE
Dyrekcja szkoły wraz z Samorządem Uczniowskim ma zaszczyt zaprosić wszystkich nauczycieli, uczniów, rodziców i opiekunów, pracowników administracji i obsługi oraz wszystkich emerytowanych pracowników szkoły na uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej, które odbędą się 11.10.2019 r. o godzinie 11.30 w auli szkoły.
 
 
Opieka stomatologiczna

Zasady udzielania opieki stomatologicznej w roku szkolnym 2019/2020.

 
Uroczystość z okazji Dnia Patrona
8 października 2019 r. o godzinie 10:00 w auli szkolnej odbędzie się uroczystość z okazji Dnia Patrona.
Jak co roku, w dniu urodzin gen. Ludwika Czyżewskiego, uczniowie spotkają się, by uczcić pamięć Patrona. Przedstawiciele uczniów klas pierwszych złożą uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły.
Na uroczystość zapraszamy rodziców i opiekunów uczniów klas pierwszych Technikum Energetycznego, IV Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Branżowej I Stopnia.
 
Stypendia Motywacyjne Rady Powiatu
30 września na sesji Rady Powiatu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów związanych z przyznaniem Stypendium motywacyjnego Rady Powiatu w Bełchatowie za wyniki w nauce w roku szkolnym 2018/2019. Stypendium otrzymali absolwenci naszej szkoły – Katarzyna Kilańczyk i Jakub Sośnicki oraz uczniowie: Paweł Zerka (kl. II D TE), Patryk Marczak i Benedykt Bekasiak (kl. IV I TE).
Stypendystom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Czytaj całość
 
Europejski Dzień Języków Obcych
W naszej szkole w dniu 26 września odbyły się obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych. Dla uczniów przewidziane były różne atrakcje, takie jak quiz ze znajomości historii języków, ich pochodzenia, różnorodności, gra 5 sekund, która zawierała pytania z dziedziny geografii, historii czy kultury, np.: wymień 3 stolice, 3 języki oficjalne, 3 głowy państwa, atrakcyjne budowle w Europie itp. Aktywni uczniowie w nagrodę za poprawne odpowiedzi na pytania otrzymywali słodki prezent.
Czytaj całość
 
30 września - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ CHŁOPAKA
Z okazji Waszego Święta - my, dziewczyny, życzymy każdemu chłopakowi:
- Dziewczyny - tylko tej najfajniejszej, - Ciastek - tylko tych najsłodszych, - Samochodów - tylko tych najszybszych, - Zabaw - tylko najweselszych, - Przygód - tylko najciekawszych... i butów - takich, co najlżejsze, w których zdobywać będziecie szczyty!

STO LAT PANOWIE!!!
 
Image 
 
IV ENERGOL RUN
 
 
List Ministra Edukacji Narodowej
 
 
SALONY MATURZYSTÓW 23 WRZEŚNIA 2019
Jak co roku we wrześniu uczniowie klas maturalnych biorą udział w Salonach Maturzystów Perspektywy 2019 – największej w Polsce kampanii informacyjnej pomyślanej jako pomoc w ważnych wyborach stojących przed maturzystami 2020 r. Tym razem gościliśmy na Wydziale Dydaktycznym Udziału Medycznego w Łodzi.
Młodzi ludzie, którzy w przyszłym roku przystąpią do egzaminu maturalnego, mieli możliwość zobaczenia stoisk uczelni, zadawania szeregu pytań o interesujące ich kierunki studiów. Jednocześnie uczestniczyli w spotkaniach organizowanych przez ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, dzięki którym otrzymali porady, jak najlepiej zdać egzamin dojrzałości.
Czytaj całość
 
UWAGA - do wszystkich uczniów naszej szkoły!
Jesteś kreatywny, masz talent?
Potrafisz śpiewać, grać na instrumencie muzycznym, recytujesz?
Lubisz występować przed publicznością?
A może komputery lub obsługa nagłośnienia to Twoja pasja?
Lub po prostu bardzo chcesz, bo masz to "coś", głowę pełną pomysłów i zdolności organizacyjne?
Samorząd Uczniowski to miejsce dla Ciebie!!!
Zapraszamy na spotkanie inauguracyjne wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły, dnia 26.09.2019 (czwartek) o godz. 9.40 w sali nr 11.
Iwona Krawczyk
 
"Jeden gram praktyki jest lepszy, niż tona teorii"
Zgodnie z tym powiedzeniem uczniowie klas budowlanych odwiedzają place budowy w Bełchatowie. 12 września 2019 r. klasa 3 Be TE zapoznała się z zasadami wykonywania domów szkieletowych budowanych na osiedlu „Pabianicka 95”. Uczniowie zobaczyli poszczególne etapy tego systemu. Możliwość zobaczenia w praktyce domów w różnym stadium realizacji przedstawia całość prac, jakie mogą na placu budowy wystąpić. Wycieczka pokazała realia pracy na budowie.
Czytaj całość
 
Europejski Dzień Języków Obcych
Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie. Waszym zadaniem jest stworzenie w formie plastycznej plakatu promującego Europejski Dzień Języków Obcych, który odbywa się w naszej szkole już 26 września. Format pracy A1, technika dowolna. Prace proszę przynosić do Pani Moniki Gawęda do sali 137 maksymalnie do 25 września. Serdecznie zapraszamy.
 
Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia na Targach Energetycznych ENERGETAB 2019
17 września br. uczniowie klas II b i III b Branżowej Szkoły I Stopnia w ramach realizacji programu zajęć specjalistycznych odwiedzili 32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019. W tym roku na targach prezentuje swoje produkty prawie 720 wystawców z Polski i 24 krajów Europy, Azji i USA. Teren targów obejmuje ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej. Gama prezentowanych urządzeń i aparatów była bardzo szeroka: od stacji transformatorowych, rozdzielnic, wyłączników i przekaźników po aparaty i systemy nadzoru, ochrony odgromowej, pomiarów i zabezpieczeń, kable i przewody, agregaty prądotwórcze i urządzenia UPS, fotoogniwa i pompy ciepła, pojazdy specjalistyczne dla energetyki, a także roboty i wiele innych ciekawych rozwiązań. Każdy mógł znaleźć interesujące go nowości.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 80 z 1516

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”