OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Akcja krwiodawstwa!
Zapraszam wszystkich pełnoletnich uczniów naszej szkoły do oddawania krwi w dniu:
9 października (piątek) 2020 r. w godzinach: 9.00-12.00.
Akcja krwiodawstwa będzie miała miejsce w auli szkolnej. Proszę o odpowiednie przygotowanie się, czyli lekkostrawny posiłek w czwartek i piątek rano oraz picie większej ilości wody. Przypominam również o przyniesieniu dokumentu tożsamości. Przychodzimy zdrowi!!! W przypadku pytań proszę o kontakt.
Agnieszka Wróblewska
 
Dzień Patrona i Ślubowanie klas pierwszych
„Pytam Was, bo jesteście młodzi, czy sprawa narodu i Ojczyzny interesuje dzisiejszego, młodego człowieka? Pytanie to nie jest bezpodstawne. Niewielu już żyje świadków historii. Nasi przodkowie zabrali do grobu tęsknotę za wolną i suwerenną Polską. Zabrali do grobu czyny, które były dowodem miłości do ojczyzny. Miłości, która stanowiła treść działań i sens życia.”
Tymi słowami 8 października 2020 roku rozpoczęła się uroczystość upamiętniająca patrona naszej szkoły – generała Ludwika Czyżewskiego. Przed popiersiem obrońcy Gór Borowskich młodzież złożyła kwiaty i zapaliła znicze, oddając hołd zasłużonemu dla regionu bohaterowi.
Zgodnie z tradycją uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Nietypową lekcję historii dla młodszych kolegów przygotowali uczniowie klas mundurowych naszego liceum, klasy: 2 PW i 2 PWg oraz klasa 4 I Technikum Energetycznego. Mimo że spotkanie odbyło się w kameralnym gronie, z zastosowaniem reżimu sanitarnego, miało jednak charakter bardzo uroczysty i stało się okazją do refleksji i zadumy.
 
Opieka stomatologiczna

Zasady udzielania opieki stomatologicznej w roku szkolnym 2020/2021.

 
XLVII OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej. Eliminacje szkolne (zawody I stopnia) odbędą się w szkole 23 października 2020 r. Osoby zainteresowane udziałem muszą zgłosić się (najpóźniej 8 października) do pani Anity Chudzik. Zgłoszenie można przesłać przez e-dziennik.

Czytaj całość
 
OFERTA PRACY !!!
Poszukujemy 2 dziewczyny na stanowisko hostessy!
Miejsce Pracy: CARREFOUR Kolejowa 6 Bełchatów - OTWARCIE w Galerii Olimpia
Czytaj całość
 
Odbiór świadectw maturalnych - termin poprawkowy
Świadectwa maturalne wydawane będą od dnia 30.09.2020 r. od godziny 12:30 w sekretariacie szkoły.
Prosimy o wcześniejszy telefoniczny kontakt z sekretariatem szkoły w celu potwierdzenia, czy świadectwo jest do odbioru.
Przypominamy, że po odbiór świadectwa należy zgłosić się osobiście z dokumentem potwierdzającym tożsamość. Na teren szkoły można wejść tylko w maseczce lub przyłbicy.
 
Ogłoszenie
W dniu 17.09.2020 r. (czwartek) o godzinie 17.00 odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów klas drugich.

Czytaj całość
 
Ogłoszenie
W dniu 16.09.2020 r. (środa) o godzinie 17.00 odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów klas pierwszych, klas trzecich oraz klas czwartych.

Czytaj całość
 
Kiermasz podręczników
Zapraszam wszystkich uczniów do udziału w szkolnym kiermaszu podręczników. Jeśli chcesz sprzedać niepotrzebne książki podpisz je czytelnie ołówkiem i przynieś do sali 146.
Organizator: Monika Mik
 
OGŁOSZENIE
Zapraszamy do udziału w projektach:
1. Eksploatacja maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych XI dzięki któremu uzyskasz uprawnienia operatora sprzętu ciężkiego (jedna maszyna do wyboru) oraz kwalifikacje potwierdzające kwalifikacje w zawodzie: BUD.13 Eksploatacja maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych w zawodzie 834209 Operator maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych.
2. Wykonywanie, naprawa, montaż i obsługa maszyn i urządzeń II dzięki któremu uzyskasz uprawnienia spawalnicze w wybranych dwóch specjalnościach oraz kwalifikacje potwierdzające kwalifikacje
w zawodach: MG.20 Wykonywanie i naprawa elementów maszyn, urządzeń i narzędzi w zawodzie 722204 Ślusarz oraz MG.17 Montaż i obsługa maszyn i urządzeń w zawodzie 3 11504 Technik Mechanik.

Dodatkowe informacje
Eksploatacja maszyn i urządzeń do robót ziemnych i drogowych XI
Wykonywanie, naprawa, montaż i obsługa maszyn i urządzeń II
 
Zasady bezpiecznego korzystania z pojazdów publicznego transportu
 
 
Komunikat
Termin składania deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2021 roku przez uczniów/absolwentów upływa:
- 15 września 2020 r. dla podstawy programowej 2017
- 11 września 2020 r. dla podstawy programowej 2012
Miejsce składania deklaracji: kierownik zajęć praktycznych - pokój nr 29.
 
Procedura
 
Egzamin maturalny w terminie poprawkowym
Egzamin pisemny odbędzie się 8 września o godzinie 14:00 według następującego porządku:
matematyka – sala 6 (hol przed aulą)
język polski – sala 120
język polski – sala 111 (uczeń z dostosowaniem, praca pisana na komputerze)
język angielski – sala 7 (czytelnia)
Zdający egzamin maturalny w terminie poprawkowym proszeni są o zgłoszenie się o godz. 13:30 z dokumentem potwierdzającym tożsamość oraz długopisem z czarnym wkładem.
W trakcie egzaminu zdający korzystać może z materiałów pomocniczych określonych w Komunikacie Dyrektora CKE. Szkoła zapewnia zdającym kalkulatory proste, tablice matematyczne i słowniki na egzamin z języka polskiego.
Listy zdających znajdują się na tablicy ogłoszeń w głównym holu szkoły.
Na egzamin zdający przychodzą w maseczce. Przy wejściu do szkoły należy zdezynfekować ręce.
 
Termin odbioru świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie
Świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie dla zdających przystępujących do egzaminu zawodowego w sesji czerwiec-lipiec 2020 wydawane będą w dniu 01.09.2020 r. (wtorek) przez wychowawców klas. Po podanym terminie świadectwa odebrać będzie można w sekretariacie szkoły.
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
Każdy uczeń wchodząc na teren szkoły musi być wyposażony w maseczkę lub przyłbicę. Przed wejściem do budynku szkoły oraz do sali lekcyjnej uczeń zobowiązany jest zdezynfekować ręce (płyn do dezynfekcji znajduje się przy wejściach do szkoły oraz w salach lekcyjnych.

Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się zgodnie z następującym harmonogramem.
 
OGŁOSZENIE
W dniu 28.08.2020 r. (piątek) o godzinie 9.00 w auli szkolnej odbędzie się zebranie Rady Pedagogicznej.
Czytaj całość
 
Egzaminy poprawkowe
EGZAMINY POPRAWKOWE - Sierpień 2020
 
Konkurs o indeks AEH!
Szanowni Państwo!
AEH organizuje konkurs, w którym do wygrania jest indeks na dowolny kierunek prowadzony przez tą uczelnię. Konkurs kierowany jest do tegorocznych maturzystów. Naprawdę niewiele potrzeba, aby studiować przez rok za darmo – wystarczy przesłać opis dowolnego opisu projektu społecznego za pomocą formularza znajdującego się na stronie:
www.indeks.vizja.pl
szczegóły dostępne również na:
https://www.facebook.com/AEHWarsaw
 
Termin odbioru świadectw maturalnych
Świadectwa maturalne wydawane będą w dniu 11.08.2020 r. od godziny 12:00 do 13:30 w pokoju nauczycielskim. Osoby, które nie będą mogły w tym czasie odebrać świadectwa, mogą w terminie późniejszym zgłosić się po odbiór do sekretariatu szkoły.

Absolwent, który nie zdał egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego w części pisemnej może przystąpić do egzaminu w terminie poprawkowym, pod warunkiem, że:
a) przystąpił do wszystkich egzaminów z przedmiotów obowiązkowych w części pisemnej i żaden z tych egzaminów nie został mu unieważniony ORAZ
b) przystąpił do egzaminu z co najmniej jednego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym w części pisemnej i egzamin ten nie został mu unieważniony.

W  nieprzekraczalnym terminie do 14 sierpnia 2020 roku składa on w sekretariacie szkoły przewodniczącemu zespołu egzaminacyjnego pisemne oświadczenie o przystąpieniu do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym.
 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 80 z 1679

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”