OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Targi edukacyjne
II gminne targi edukacyjne w SP w Gomulinie - byliśmy tam!
 
Image
 
Czytaj całość
 
Konkurs
Dnia 18.02.20 r. w naszej szkole odbył się konkurs z j.angielskiego dla uczniów Szkoły Branżowej I Stopnia. Był to test, który sprawdzał umiejętności gramatyczne, leksykalne, a także słownictwo z zakresu szkoły ponadpodstawowej.
Czytaj całość
 
Ostatki 2020 - nasi przebierańcy
Image
Czytaj całość
 
Dzień Otwarty w Medyku
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim (dawna szkoła pielęgniarska - MEDYK) serdecznie zaprasza wszystkich uczniów ZSP nr 1 na Dzień Otwarty w dniu 06 marca 2020 r. (piątek) w godzinach 10.00-13.00.

Zainteresowanych uczniów prosimy o kontakt z p.Agnieszką Jędrzejewską-Florczyk pokój 62.
Dzień otwarty MEDYK 06 marca 2020.pdf
 
Australian English - wycieczka do kina w wersji anglojęzycznej
W dniu 20.02.2020 r. uczniowie klas 1Ig TE oraz 3I TE wraz z opiekunami p. Iwoną Serafin, p. Izabelą Jarzecką, p. Renatą Bartoszewską oraz p. Agnieszką Wiśniewską-Salamon wybrali się na wycieczkę do kina Helios w Bełchatowie na film pt. "Dogonić marzenia", który został wyświetlony w wersji oryginalnej, czyli w języku angielskim.
Czytaj całość
 
Mistrzostwa Powiatu w piłkę siatkową chłopców
Rewelacyjnie spisała się męska drużyna Naszej Szkoły w Powiatowych Mistrzostwach szkół ponadpodstawowych w piłkę siatkową, które odbyły się we wtorek 18.02.2020 r. Siatkarze wyszli z grupy, nie tracąc seta, pokonując kolejno drużynę z ZSP nr 2 Bełchatów i ZSP Zelów. W finale po zaciętej walce chłopcy przegrali w tie-breku 1:2 z faworytem turnieju II LO Bełchatów.
Gratulujemy!!!
Czytaj całość
 
Ostatki
Image
 
UWAGA!
W dniu 21 lutego 2020 r. (piątek) zajęcia lekcyjne będą odbywać się wg następującego harmonogramu.
 
 
X Powiatowy Konkurs Recytatorski "Miłość mi wszystko wyjaśniła"
19.02.2020 r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie już po raz dziesiąty odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski „Miłość mi wszystko wyjaśniła…”. Wśród 22 uczestników konkursu znaleźli się uczniowie z klasy I P/W: Wiktoria Czarzasty i Kacper Kluska. Ich przygotowaniem zajęła się p. Iwona Frączkowska. Wyróżnienie zdobył Kacper Kluska. Gratulujemy!
 
Sukces w XLIII Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej
W dniu 14.02.2020 r. grupa uczniów z naszej szkoły, pod opieką p. Cezarego Idzika, uczestniczyła w II etapie XLIII Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej na AGH w Krakowie.
Miło nam poinformować, że spośród 147 uczestników w grupie informatycznej, uczeń naszej szkoły Benedykt Bekasiak zajął pierwsze miejsce i zakwalifikował się do finału olimpiady.
Czytaj całość
 
Mistrzostwa Powiatowu w piłkę siatkową dziewcząt
W piątek 14 lutego w popularnym "Bronku" odbyły sie Mistrzostwa Powiatowu w piłkę siatkową dziewcząt. Drużyna Naszej Szkoły rozegrała trzy zacięte pojedynki, w których uległa zespołowi z "Mickiewicza" 0:2, pokonała 2:1 drużynę ze Szczercowa i przegrała 0:2 z II LO Bełchatów.
Czytaj całość
 
II Powiatowy Konkurs Historyczny "II Rzeczpospolita (1918-1939)"
W dniu 11.02.2020 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie odbył się II Powiatowy Konkurs Historyczny „II Rzeczpospolita (1918 – 1939)”. Udział w nim wzięło 18 uczniów. Reprezentowali oni następujące szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu bełchatowskiego:
- I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Bełchatowie,
- II Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Bełchatowie,
- IV Liceum Ogólnokształcące w Bełchatowie,
- VI Liceum Ogólnokształcące im. Z. Herberta w Bełchatowie,
- Technikum Energetyczne w Bełchatowie,
- Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie.
Czytaj całość
 
Walentynki w Domu Pomocy Społecznej w Zabłotach
"Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas".
Flora Edwards

Dnia 14 lutego 2020 r. zawitaliśmy do Domu Pomocy Społecznej w Zabłotach, aby świętować Walentynki wraz z pensjonariuszami.
Czytaj całość
 
KONKURS PIOSENKI MIŁOSNEJ - wyniki
I miejsce: Julia Cabaj kl. I p/w LO
II miejsce: Tosia Lasoń kl. I B/M TE
III miejsce: Natalia Kalecińska kl. I p/w LO
Czytaj całość
 
Konkurs
Image
 
 
POCZTA WALENTYNKOWA

Image 

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do skorzystania z poczty walentynkowej z okazji święta zakochanych w dniu 14.02.2020 r.

 
Konkurs
III Powiatowy konkurs wiedzy o Bhp i Prawie Pracy „BĄDŹ NAJLEPSZY – ZOSTAŃ MISTRZEM!”

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych Powiatu Bełchatowskiego. Celem konkursu jest rozbudzanie zainteresowań tematyką prawa pracy, bezpieczeństwem i higieną pracy, pobudzanie twórczego myślenia, wspomaganie zdolności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu.
Regulamin konkursu
 
Zapraszamy do udziału w projekcie PLAN GLINIARZ
Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie uczestniczy w projekcie PLAN GLINIARZ, którego organizatorem jest Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi. Projekt rozpocznie się 26 lutego 2020 w Bełchatowie, będzie realizowany na terenie województwa łódzkiego i zakończy się zawodami oraz galą finałową uczestników.
Wydarzenie to jest skierowane przede wszystkim do pasjonatów sztuk walki, ale również tych, którzy chcieliby spróbować  swoich sił w tej dziedzinie.  Z darmowych treningów w zakresie sztuk walki, które na terenie województwa odbywają się na terenach szkół średnich województwa łódzkiego, może skorzystać każdy Pasjonat, który wypełni formularz i dostarczy go do nas przed zajęciami. Formularz zgłoszeniowy i charakterystyka PLANU GLINIARZ dostępne są na stronie internetowej KPP w Bełchatowie oraz KWP w Łodzi w artykule „Ruszamy z kolejną edycją Planu Gliniarz".
W Bełchatowie na taki trening zapraszamy już 26 lutego 2020 roku, o godzinie 11.00, w Sali Sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1, przy ul. Czaplinieckiej 96.
Czytaj całość
 
Konkurs

Image

Regulamin II Powiatowego Konkursu Multimedialnego „Prąd twoim wrogiem czy przyjacielem?”

 
Regulamin przyznawania stypendiów
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 100 z 1625

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”