OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Warsztaty językowo - komputerowe
Dnia 27.02.2019 r. uczniowie klasy II Ie Te wraz z Panią Renatą Bartoszewską i Izabelą Jarzecką udali się po raz kolejny z wizytą do Integracyjnego Przedszkola Samorządowego nr 3 w Bełchatowie. Przedszkolaki z grupy Krasnoludków z niecierpliwością oczekiwały na spotkanie z naszą młodzieżą. Najpierw odbyło się miłe powitanie, a potem ciekawe zajęcia w języku angielskim, których celem było przyswojenie słownictwa związanego z Walentynkami. Uczennice Amelia i Julia przygotowały ciekawe gry i zgadywanki językowe. Uczniowie: Kacper, Krzysztof i Marcel projektowali kartki walentynkowe z naszymi przedszkolakami na komputerach. Radości nie było końca, a chętnych do wydrukowania ich własnej kartki nie brakowało. Następnie były zabawy ruchowe i słodki poczęstunek. Cieszymy się, że młodzież tak chętnie angażuje się w przygotowanie zajęć dla naszych milusińskich. Miło nam, że nasi uczniowie w przyjemny i zabawny sposób dzielą się z przedszkolakami swoją wiedzą językową i umiejętnościami komputerowymi. Z naszych obserwacji wynika, iż obie strony bawią się świetnie ze sobą.
Czytaj całość
 
Bal Karnawałowy w DPS
W środę 27 lutego 2019 roku odbył się bal karnawałowy w Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie. We wspólnej zabawie uczestniczyli pensjonariusze DPS, uczniowie SOSW w Bełchatowie oraz uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły. Zabawa taneczna przy muzyce, prezentacje tańców z różnych regionów świata i wspólny śpiew przy akompaniamencie gitary to tylko niektóre atrakcje tego spotkania.
Dziękujemy dyrekcji, pracownikom i podopiecznym DPS za gościnność i miłe przyjęcie, cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny spotkać się i bawić się  razem z Wami.
Czytaj całość
 
Komunikat - zmiana terminu eliminacji szkolnego konkursu BHP
Eliminacje szkolne do etapu powiatowego odbędą się 15 marca w sali nr 11 o godzinie 8.50.
W eliminacjach biorą udział uczniowie naszej szkoły, którzy już wcześniej zgłosili się do konkursu. Etap powiatowy odbędzie się 22 marca, o godz. 10.00 w sali nr 11. Serdecznie zapraszamy.
Wszelkich dodatkowych informacji udzielają koordynatorzy konkursu M. Warzyńska sala 54 i R. Herudziński sala 58.
 
OGŁOSZENIE
Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do organizacji i występów na KONCERCIE ŻYCZEŃ Z OKAZJI DNIA KOBIET.
Zgłoszenia do piątku (01.03.2019) do pani Iwony Krawczyk (sala nr 1).
 
KONKURS
15 marca w Zelowie odbędzie się konkurs językowo-informatyczny. Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować krótki (max. 3 -minutowy) spot reklamowy w formie multimedialnej promujący naukę języka angielskiego. Zgłoszenia do konkursu do 8 marca.
Szczegóły konkursu dostępne u pani Iwony Krawczyk (sala nr 1).
 
KONKURS
5 marca odbędzie się w Kleszczowie konkursu muzyczny, której tegorocznym motywem przewodnim będzie „Best of Musicals”. W konkursie mogą brać udział soliści, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne (do 3 osób). Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 lutego.
Szczegóły konkursu dostępne u pani Iwony Krawczyk (sala nr 1).
 
Szkolenie
                                                                                                                                                                                                              
Image
 
 
Jeżycjada
                                                                                                                                                                                                              
Image
 
 
Deklaracja na rzecz edukacji przyszłości
Tym, którym leży na sercu dobro polskiej szkoły, proponuję podjęcie wspólnej pracy w ramach deklaracji na rzecz edukacji przyszłości. Wszystkie działania, które realizuje Rząd RP i Ministerstwo Edukacji Narodowej, służą podniesieniu jakości polskiej oświaty i są spełnieniem oczekiwań społeczeństwa.
Założenia realizowanej od 3 lat reformy edukacji były szeroko konsultowane z rodzicami, nauczycielami, dyrektorami szkół i placówek oświatowych oraz z samorządami. Na system edukacji patrzymy całościowo, przez pryzmat potrzeb i oczekiwań ucznia, rodzica i nauczyciela. Zwiększyliśmy nakłady na różne działania edukacyjne o ok. 10 mld zł. Zmniejszamy również ubóstwo wśród dzieci i młodzieży, upowszechniamy wychowanie przedszkolne. Dostosowujemy kształcenie i doskonalenie nauczycieli do wyzwań współczesnej szkoły. Rozpoczęliśmy też proces stopniowego podnoszenia wynagrodzeń nauczycieli.

Czytaj calość
 
 
List Pani Minister

List Pani Minister

 

 
Konkurs
                                                                                                                                                                                                              
Image
 
 
"Kino na temat"
7.02.2019 r. w ramach realizacji programu edukacji medialnej oraz programu profilaktyczno-wychowawczego w obszarze profilaktyki uzależnień uczniowie pięciu klas naszej szkoły ( Ip/w, IIp/w, IIp, IIICeM i III De) uczestniczyli w projekcji filmu "Mój piękny syn" - opartego na faktach, przejmującego dramatu o zmaganiach ojca z problemem narkomanii syna i relacjach w rodzinie dotkniętej tym problemem. Film został wyświetlony w ramach projektu "Kino na temat".
Czytaj całość
 
Podsumowanie współzawodnictwa sportowego
06.02.2018 r. w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu bełchatowskiego w roku szkolnym 2017/2018. Miło nam poinformować, że wyróżnieni zostali dwaj uczniowie naszej szkoły Michał Oracz i Szymon Woźniak, a Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 zajął III miejsce.
Czytaj całość
 
IV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Energetyce Odnawialnej
7 marca 2019 roku zostanie przeprowadzony etap okręgowy IV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej. Z naszej szkoły do etapu okręgowego awansowało dwóch uczniów: Michał Mielczarek oraz Radosław Kucharczyk z klasy III Ee. Konkurs odbędzie się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu. Gratulujemy i życzymy dalszych.sukcesów.

http://www.zspnr1.nasze.pl/g/KONKURSODNAWIALNA
 
Człowiek - najlepsza inwestycja
                                                                                                                                                                                                              
Image
 
Czytaj całość
 
Poczta Walentykowa
Z okazji Święta Zakochanych uruchamiamy w naszej szkole Pocztę Walentynkową.
Chcesz wyznać komuś swoje uczucie, prześlij mu walentynkę.
Wysłannicy św. Walentego odwiedzą każdą klasę 06.02.2019 r. wraz ze specjalnie przygotowanymi na tę okazję kartkami świątecznymi. Możesz je przesłać wybranej przez siebie osobie.
Specjalna skrzynka św. Walentego znajdować się będzie przy recepcji szkoły od godziny 10.25.
 
Image
 
 
Akcja krwiodawstwa!!!
Zapraszam wszystkich pełnoletnich uczniów do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa, która odbędzie się 7 lutego, w godzinach 9.00-12.00 w holu przed aulą ZSP nr 3.
Przypominam jednocześnie, iż przed oddaniem krwi należy pić dużo wody i rano zjeść śniadanie. Przychodzimy zdrowi i z dokumentem tożsamości.

Do zobaczenia
Agnieszka Wróblewska
 
Konkurs
                                                                                                                                                                                                              
Image
 
 
Czytaj całość
 
Konkurs
Serdecznie zapraszamy do udziału w II WOJEWÓDZKIM KONKURSIE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ NA PLAKAT REKLAMUJĄCY WALORY PRZYRODNICZE WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO PN.: „CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS”.

Szczegółowe informacje w załącznikach:
- Regulamin Konkursu,
- Karta zgłoszenia,
- Zasady przetwarzania danych.
 
Z wizytą w Sądzie Rejonowym w Bełchatowie
29.01.2019 r. uczniowie klasy 3 p LO brali udział w wycieczce edukacyjnej. Od godz. 9.00 do 12.00 uczestniczyli w rozprawach sądowych Wydziału Karnego, w charakterze publiczności. Sędzia prowadzący rozprawy zapoznał uczniów ze strukturą Sądu Rejonowego w Bełchatowie oraz opowiedział, na czym polega praca sądu i zawód sędziego. Sędzia szczególną uwagę zwrócił na przykłady przestępstw i wykroczeń popełnianych przez młodych ludzi.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 100 z 1424

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą przyszłości. Kształcimy obywateli świata, którzy umieją sprostać wyzwaniom XXI wieku”